Wpis z mikrobloga

To będzie moja łazienka. Nie zrozumiałem się z wykonawcą i jak zamontował mi stelaż do geberitu, to okazuje się, że ta obudowa stelaża po nałożonych płytkach będzie miała 23.5 cm głębokości. W obecnym mieszkaniu jak mierzę, to ma 20.5 cm, a gdyby miała z 4 cm mniej to też wszystko by się mieściło. Mam wrażenie, że z tymi 23.5 cm zrobił się straszny kloc, tym bardziej, że bok cały czas jest widoczny w lustrze i przez to rzuca się w oczy (łazienka ma 250 x 200 cm)

Będzie to ok, czy zmniejszać? Stelaż jest już obudowany płytami gk, tak że dochodzi robota z demontażem tego :/

#mieszkanie #pytanie #pytaniedoeksperta #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #deweloperka #geberit #wc #lazienka
Pobierz becvvv - To będzie moja łazienka. Nie zrozumiałem się z wykonawcą i jak zamontował mi...
źródło: comment_1671092101xpEZhW1mYvneOFpq0Gf4uV.jpg
  • 22
@becvvv: stelaz stelazem, ale dlaczego kabiny prysznicowej sobie nie zrobisz ciut wiekszej,zeby dosiegala do szafki z pralka i suszarka? Zostaje taka luka, ktora w sumie ciezko zagospodarowac. No chyba, ze dasz tam kosz na pranie
@Smarek37: Na zdjęciu zabudowa (z płytek) ma 20.5 cm i jak widać - w szafce jest jeszcze sporo miejsca. Gdyby zabudowała miała 2.5 cm mniej, to szafka miałaby 2.5 cm mniej, a nadal wszystko by się mieściło - o to mi chodziło