Wpis z mikrobloga

@SOLDIER_OF_FROGTAN: też, ja mam komfortową sytuacje bo jestem na UoP, to jakoś prawo mnie chroni, ale zgaduje ze jak by mnie wyrwali na 30 dni, to też odbije się na mnie, a szef taki szczęśliwy będzie ze zaraz mnie zastąpi kimś innym i pewnie bym wracał do niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem ostatnio aby iść na b2b dla jakiegoś klienta za granice, ale czekam aż się
@scaryguyy
@SOLDIER_OF_FROGTAN dziennikarka, która od wybuchu wojny jest częściej na Ukrainie niż w Polsce i cały czas prowadzi zbiórki na pomoc dla Ukraińców. Zawozi ją osobiście z przyjaciółmi. Ma osobisty kontakt z wieloma Polakami walczącymi na froncie przeciwko ruskim.
@Monochrome_Man: Logika różowych, ot.

Wszyscy mówili, że te ćwiczenia to taki WF. Co oznacza, że dla nich dorosłym, akceptowalnym podejściem do życia jest olanie pracy, zobowiązań finansowych, spłat kredytów etc. na 30 - 90 dni żeby sobie chodzić na WF.

Twoja żona rodzi / ma zagrożoną ciąże? Sorry, WF ważniejszy.
Ojciec lub matka jest cieżko chora? Wolę biegać ze spoconymi sebkami
Trzeba spłacić kredyt? Hehe może Ty, ja wolę spać z
@LordSidious: I to jest w tej sytuacji najlepsze. Nikt nie pyta o prawo pisane na kolanie, nikt nie stara się odpowiedzieć na pytania i obawy obywateli mających być podanych temu obowiązkowi, tylko ci wszyscy celebryci, komentatorzy, dziennikarze od prawa do lewa, janusze z grażynami, nawet julki i w0lski, wszyscy zjednoczeni jak nigdy mają do powiedzenia nam tylko:

#!$%@? W RURKACH
PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN JUŻ NIE MA
WOJSKO ZROBI Z NICH CHŁOPÓW
BOI
@Monochrome_Man to pięknie moim zdaniem pokazuje świadomość ludzi którzy nigdy nie prowadzili firmy na temat jak to wygląda xD
Większość małych i średnich przedsiębiorców nie ma takiego słowa jak urlop w swoim słowniku, a covid właśnie pięknie pokazał jak przedsiębiorstwa padają jak domki z kart przez kilka miesięcy postoju.
krucjan - @Monochrome_Man to pięknie moim zdaniem pokazuje świadomość ludzi którzy ni...

źródło: comment_1671096211FaGZkrO8f4u2w0zDB1mLwP.jpg

Pobierz
: też, ja mam komfortową sytuacje bo jestem na UoP, to jakoś prawo mnie chroni, ale zgaduje ze jak by mnie wyrwali na 30 dni, to też odbije się na mnie, a szef taki szczęśliwy będzie ze zaraz mnie zastąpi kimś innym i pewnie bym wracał do niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mac_mod: Gdzie wy u licha pracujecie?

Wiecie ile szukano kogoś na etat, który obecnie zajmuję?
@Filipterka25: akurat ja w małym Polskim kopro pracuje, obecnie 90 osób siedzi na ławeczce bo projekty sie posypały albo skończyły. Podejrzewam, że szybko znalazł bym nową prace, ale urlop na miesiac rowna sie inna osoba na twoje miejsce.