Wpis z mikrobloga

szukali najgorszego troglodyty w województwie?


@septokonchoplastyka: Szukali #!$%@? prawnika od prawa europejskiego.

Jakby mi wyskoczyli z "noooo, panie filipku, no nie można tak długiego urlopu, nie wolno" to by szukali nowego. W tym kraju nie będzie nigdy dobrze, jak pracownicy będą dawali sobą pomiatać.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: rzadko się zdarza ze ktoś choruje dłużej jak 2 tyg, jak kogoś nie ma dłużej to biorą ludzi z ławeczki. Ale większość siedzi na B2B, wiec oni w ogóle nie chorują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak by tego na B2B wzieli na miesięczne ćwiczenia to ma dopiero przerypane, zus opłacić trzeba, pieniędzy nie ma(rezerwa jeszcze za tamten rok nie dostała kasy, bo gminy nie maja hajsu).
  • Odpowiedz
(rezerwa jeszcze za tamten rok nie dostała kasy, bo gminy nie maja hajsu)


@mac_mod: Rezerwa nie dostała kasy w kilku gminach gdyż gminy te poskąpiły na umiejących czytać urzędników, którzy ubzdurali sobie że przepisy o wypłacie rekompensat przez WCR weszły wcześniej niż wejdą.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: wiesz jak firmia jest nastawiona na wypożyczanie pracowników to tak to działa, a teraz coraz więcej takich firm w mojej branzy, to ja mam ochotę iść na B2B albo dla hansa pracować z Polski
  • Odpowiedz
I to jest w tej sytuacji najlepsze. Nikt nie pyta o prawo pisane na kolanie, nikt nie stara się odpowiedzieć na pytania i obawy obywateli mających być podanych temu obowiązkowi, tylko ci wszyscy celebryci, komentatorzy, dziennikarze od prawa do lewa, janusze z grażynami, nawet julki i w0lski, wszyscy zjednoczeni jak nigdy mają do powiedzenia nam tylko: (…)


@SOLDIER_OF_FROGTAN: pytanie powinno być postawione w drugą stronę o to co zrobili z tym
  • Odpowiedz
@urodziwyKutak: Teoretycznie mamy się sami bronić przed barbarzyństwem ruskich. I dla mnie ok, tylko dlaczego rząd nie poda jasno na czym polegają te całe ćwiczenia, jaki mają cel, i dlaczego przy okazji wszyscy chcą mnie zaszczuć i upokorzyć jako niby niegodnego miana mężczyzny? Z drugiej strony, to już nie czasy żeby kogoś obchodziły dokazywania karyn i jakichś w0lskich.
  • Odpowiedz
za to będzie dobrze jak mężczyźni będą traktowani jak niewolnicy xD


@septokonchoplastyka: Polacy sami z siebie porobili niewolników z jednej strony #!$%@?ąc absurd na rynku mieszkań, z drugiej godząc się na demontaż prawa pracy, z trzeciej robiąc z gospodarki ze trzy odseparowane od siebie monokultury.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: spoko jeszcze granicy nie zamykają, bo wojny nie ma i nie będzie przez najbliższe 15-20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przy tej imbie sie ludzią włączyło kalkulowanie gdzie żyć, jak pis nie rozegra tego dobrze to pewnie znów będą ludzie jeździć za granice, aby sie dorobić (co po ruchu na olx już widać ze to robią)
  • Odpowiedz
@Filipterka25: jesteś takim zerem xD
jeśli mnie powołają i nie się odwołać to jest oczywiste, że wyjadę. Moje życie będzie zniszczone w imię fanatycznego maszerowania przez pół dnia, które popierasz. Każdy kto to popiera jest totalnym ignorantem albo niespełna rozumu
  • Odpowiedz
Polacy sami z siebie porobili niewolników z jednej strony #!$%@?ąc absurd na rynku mieszkań, z drugiej godząc się na demontaż prawa pracy, z trzeciej robiąc z gospodarki ze trzy odseparowane od siebie monokultury.


@Filipterka25: dlatego mamy zgadzać się zostać kolejny raz niewolnikami, tym razem w ramach tworzenia batalionów mięsa armatniego, seems legit.
  • Odpowiedz