Wpis z mikrobloga

Ehh... to binance to jest taki ściek - miałem zweryfikowane konto jednak nie używałem go przez 3 tygodnie. w tym czasie unia wprowadziła jakieś zmiany i cofnęło mi weryfikacje xD. Nie byłby to problem gdyby

- Druga weryfikacja działała (wywala mi że nie zatwierdzono po minucie)
- Mógłbym zamknąć swoje dotychczasowe pozycje (które są w dodatku na dzwigni)
- Dałoby się chociaż zobaczyć moje dane z dotychczasowej weryfikacji

Jestem wkurzony bo giełda zwyczajnie zablokowała dostęp do moich pozycji, nie mogę zamknąć longa ani otwierać nowych zleceń ( ͠° °)

Miał ktoś może podobnie i wie co robić w takiej sytuacji?

#binance #kryptowaluty #zalesie
  • 12
@iluvmypickle:

Ja miałem taką przygodę, że w górnym pasku było ostrzeżenie że jeśli nie podam źródeł pochodzenia majątku do 5 stycznia to moje konto zostanie ograniczone.

Więc przesłałem środki, wymieniłem, i kiedy spróbowałem odesłać z powrotem na swój portfel, nastąpiła blokada i Binance chciał źródeł majątku na TERAZ.

Wysłałem dokumenty, ciekawa sprawa - niby jest wiadomość że zweryfikują je w siągu 2 tygodni, ale odblokowali konto od razu. Nie polecam, gówno
@iluvmypickle: to przy okazji, czy to prawda jak się prześle np. BTC po binancowym BEP2 lub BEP20 na swój portfel to nie jest prawdziwy BTC bo "binance bierze te twoje prawdziwe krypto i zatrzymuje dla siebie a tobie dają token na bsc który nazywają bitcoin , eth, to odpowiednik prawdziwej krypto
jak binance padnie to nikt ci tych prawdziwych krypto nie odda a tych tokenów nie będziesz mógł wymienić"
@iluvmypickle: Od miesiąca męczyli o weryfikacj, które wymaga unia, druga sprawa możesz trzymać na zonda ala bit bay i później wypisywać, czemu nie mogę wypłacić środków z giełdy, no albo zostaje ci jeszcze FTX . Nie chwale binance ale sam widzisz jak jest.
to przy okazji, czy to prawda jak się prześle np. BTC po binancowym BEP2 lub BEP20 na swój portfel to nie jest prawdziwy BTC bo "binance bierze te twoje prawdziwe krypto i zatrzymuje dla siebie a tobie dają token na bsc który nazywają bitcoin , eth, to odpowiednik prawdziwej krypto


@michoopro: dokładnie tak jest.