Wpis z mikrobloga

@AVOIDME: A słyszałeś coś o Saifi we Wrocku? Podobno jedyny warty uwagi. Mam tylko zakola do zrobienia to w sumie wychodzi tyle samo, co wycieczka do Turcji, pewnie 1500 graftów max bym zrobił. A myślę, że koło tysiąca... tylko w ostatnim roku bardzo przerzedził mi się tak z 0,5-1 cm skalpu. Teraz od 4 miesięcy wjechałem z fina na duta i mikronakłówanie i widzę, że jakieś zabarwione włoski nowe tam pomalutku
@puesmanana: Jak masz spory donor i boisz się latać to możesz próbować. Ja nie widzę żadnego sensownego argumentu za tym żeby robić to w Polsce. Co do Saifi to niewiele ma opinii na pokonajlysienie wiec niezbyt mnie interesował, ale na podstawie galerii to z pewnością ma lepsze skill niż przybylski.

Warto być te 6 miesiecy przynajmniej na Finie przed zabiegiem. To tyle. To od Twojego donoru głównie zależy jak długo możesz
@AVOIDME: Było o nim na tych zagranicznych stronach parę postów. Też Grysław u niego robi włosy. Wiesz to nie chodzi o to, że boję się latać. Jest to mega wygodne, w jeden dzień można ogarnąć, co też oszczędza pieniądze. Niestety odbiłem się od forum pokonajlysienie poziomem logiki wielu użytkowników tam więc nawet nie zaglądam :( Waham się, czy to na pewno dobry moment, żeby to zrobić...
@puesmanana: Ja odpuściłem temat przeszczepu, bo mam niewielkie zakola. Uznałem, ze sam proces można łatwo #!$%@? przez zbyt wczesny zabieg.

Doczekam aż problem się pogłębi i poświęcę na to polowe donoru żeby za 10 lat nie obudzić się z ręka w nocniku. Potem masz takich ananasów jak ten z podrozywojownika co miał 3 przeszczepy, nic z donora i włosy ktore wyglądają jak patyki powtykane w gowno.

Zreszta trzeba realnie tez ocenić
@AVOIDME: Ja łysieję bardzo powoli już od lat nastoletnich, już mi bliżej do 40stki więc myślę, że to jest ten moment. Też sobie myślę, że jak zrobię to teraz, to zmiana będzie mało zauważalna dla otoczenia, a mi pozwoli długie włosy zapuścić. Potem najwyżej za 10 lat sobie poprawię. 1k to nie jest dużo a jedna zrobi mi różnicę. A ten podrozywojownika, to co to za akcja? nie kojarzę
@puesmanana: Jeżeli masz budżet, czas i możliwości to myśle, ze warto zrobić nawet 1k na próbę.

A taki podróżnik. Ma #!$%@? typ włosa, który dyskwalifikuje go z przeszczepu mimo tego robił 1 zabieg w Polsce, bez rezultatu. Potem drugi u Turków tez chyba średnio wyszło i teraz 3 tez u Turków ale w lepszej klinice. Za chwile będzie miał 4, bo zasugerowali mu ze zrobienie przodu i tylu za jednym razem
@reevo2: Poszukaj zdjęć po operacji z podobnym typem włosów do swoich i możesz mniej więcej zobrazować na co możesz liczyć.

Żeby nie mieć zbyt wygórowanych oczekiwań. Dużo zależy od tego jaki obszar trzeba objąć. Jak ktoś wrzuci 3.5k na same zakola to nawet przy rzadkich włosach będzie gęsto o ile większość się przyjmie.