Wpis z mikrobloga

@Riczard: Najlepsze jest to, że cała inba zaczęła się od definicji słowa "lesbijka" i wybuchła po lewej stronie, bo okazało się że multigender jest tak praktyczną i użyteczną kategorią, że wywraca do góry nogami wszystkie inne terminy.

Czyli typowa lewica jest typowa. Wymuszaj na społeczeństwie stosowanie kategorii tak bardzo intuicyjnych, że sam gubisz się w ich użyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_16710119505S6J6ZzlQSHVXeG6xy4rC5.jpg
@Riczard: prawaki dawniej: walczyli o niepodległość kraju, dostawali medale
prawaki dzisiaj: płaczą na wykopie, bo nie nadążają za światem (przedwczesne starzenie się) i nie rozumieją własnego ojczystego języka xD
@Riczard: a tagi typu #bekazlewactwa i #bekaztwitterowychjulek to tylko przypadkowo łudząco podobne do prawackiej retoryki

nie dziwię się, że się nie przyznajesz. każdy prawak to tchórz i złapany za rękę będzie tańczył dookoła definicji, żeby tylko nie powiedzieć wprost "tak, nie lubię danej grupy społecznej". w sumie takich bym bardziej szanował, przynajmniej mieliby odwagę być szczerzy.
@archubuntu: lesbijka to inaczej "non men loving non men" - COŚ PIĘKNEGO!

w takim razie gej to "non women loving non women"

a osoba biseksualna to:

"(non men loving non men) || (non women loving non women)
|| (non men loving non women) || (non women loving non men)" czyli dla uproszczenia

"(non men loving non men) || (non women loving non women) || (non men loving non women)"

( ͡
@norbert108: xD ale fikoł. tak, gdybyś żył w 1916, miał dostęp do prasy, interesował się światem i nie był w stanie powiedzieć czym jest komunizm to tak, można by uznać, że jesteś nieco do tyłu. pomijając już że twoja wypowiedź jest absurdalna, bo nie możesz nie zgadzać się z:
A) czymś czego nie rozumiesz
B) tożsamością płciową - to tak jakbym ja się "nie zgadzał" z tym, że Pazura uznaje się
@Riczard: jesteś libertarianinem, po prostu zupełnie przypadkowo nie pasuje ci wolność do wyrażania swojej płciowości, orientacji płciowej i wolność słowa w tych aspektach. "wolnościowiec" któremu nie pasuje to, że ktoś używa języka polskiego w dany sposób xDDDDD
Zwracałbyś się do mnie 'mój Panie' gdybym tego zażądał?


@norbert108: nie, bo to debilny chochoł, który został stworzony na potrzeby takich ludzi jak ty, co są za leniwi żeby zgłębić temat. to samo co porównywanie osób trans do ludzi chorych, co myślą, że są królikami (aka najwybitniejszy przebłysk Berkowicza)
@norbert108: spoko, jesteś po prostu hipokrytą, jakby w stosunku do ciebie każdy zaczął używać innych zaimków niż masz to by ci tak wesoło nie było. ja też mogę "rozumieć ale odmawiać używania" części języka i zacząć nazywać cię zaplutą świnią zamiast człowiekiem. ten samo poziom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Riczard:

ja też mogę "rozumieć ale odmawiać używania" części języka i zacząć nazywać cię zaplutą świnią zamiast człowiekiem


mi i nikomu nie zależy na tym, żebyś ty tych zaimków używał, każdy ma was głęboko gdzieś, prawicowe płatki śniegu, to wy płaczecie xDD


zdecyduj się