Wpis z mikrobloga

#retrogaming #miyoo #konsole #psx #nintendo

Co to jest za urządzenie to ja nawet nie XD
Graczem nie jestem już od lat, ale że mam obecnie luz w pracy i zmiany 12h to dla beki kupiłem Miyoo Mini.
Celem były gry na PSX i nie zawiodłem się - odpala wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spyro prawie ograne, CMR2 także, Crash jeszcze czeka, a tu jeszcze Diablo, GTA2...
Generalnie zajawka i polecam każdemu. Gry Nintendo (GBA/SNES, reszty nie testowałem) chodzą jak by stąd były. Opcja zapisu w dowolnym momencie to również fajne udogodnienie.

Jak ktoś rozważa zakup -
1. namawiam na kupno nowej karty SD. Fabryczna 32GB wywaliła mi się po dniu, zaczęły się dziać cuda i patrząc po Redicie nie jestem jedyny. Nowa karta, przerzucone pliki i śmiga jak złe.
2. przy grach PSX nie działają zapisy Memory Card. Podobno da się to ruszyć. Z pomocą przychodzi w.w zapis w dowolnym momencie i działa bezbłędnie.

Plus fajnie że to nie jednorazówka. Baterie spokojnie można dobrać, ekran jest z jakiegoś BlackBerry, złącza i switche normalne do przelutowania.
scdt - #retrogaming #miyoo #konsole #psx #nintendo 

Co to jest za urządzenie to ja...

źródło: comment_1670972740dipCTeEewQV4sOPohiO6HJ.jpg

Pobierz
  • 23
@Radkovv: Swojego kupiłem na OLX jako "nowy nie używany, ale otwarty" za 420zł. Na allegro raz na jakiś czas pojawiają się identyczne oferty za ok 500zł, na OLX analogicznie po 430-450zł z przesyłka OLX. Szczerze, jest warty tej ceny. Mam jeszcze Switcha Lite i póki co leży, Miyoo totalnie wygrywa jeśli chodzi o mobilność (paczka papierosów :) )
@vieniasn: Dokładnie to się dzieje na fabrycznej SD :P nagle nie widzi gier które są na karcie, trzeba przywracać ustawienia, resetować, kombinować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scdt: emuluje wszystko do PSX'a powyżej to już zadyszki dostaje. Największym plusem tego jest rozmiar. To jest naprawdę malutkie i zawsze można to nosić w kieszeni