Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim Mirabelkom i Mireczkom,
Rzadko się udzielam na mikro, w komentarzach.
Dziękuję Wam bardzo za czas spędzony wspólnie na Wykopie. Jesteście jedyni w swoim rodzaju, trochę jak rodzina, taka patologiczna trochę, ale jak rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14 lat temu założyłem tu konto i portal ten był codzienną rozrywką. Moja przygoda dobiega właśnie jednak końca.
Nie dlatego, że mam dosyć niedziałających tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno dowiedziałem się, że mam nowotwór trzustki. 30 lat życia za mną, przede mną jeszcze pewnie masa badań i trochę czasu na tym świecie, ale już trochę się żegnam z tym światem. Zostawiam moją kochaną Żonę, która wiele mi pokazała, która obdarzyła mnie nieopisanie wielką Miłością. Dzięki Niej nauczyłem się być prawdziwy w swoich uczuciach. Dawno nie cieszyłem się tak na święta, bo mam pragnienie spotkać się z ludźmi i się nimi pożegnać. Trzymajcie się Drodzy, cieszcie się życiem, bądźcie życzliwi i prawdziwi.
A tak poza tym:

  • 5
Jesteście jedyni w swoim rodzaju, trochę jak rodzina


@jasiek1928: Nie dodałeś żadnych tagów (nawet tych niedziałających), a wpisy na Mirko przelatują tak szybko... więc pewnie niewiele osób Twój wpis zauważy... Miałem nadzieję, że masz odblokowane PW, ale szukałem, szukałem (nawet nie pamiętam, gdzie ta opcja powinna się znajdować, bo korzystałem może z raz) i chyba nie znalazłem.

Ja naprawdę nie wiem, co powinienem napisać, poza tym, że będę trzymał za Ciebie
@sammler: dziękuję Ci bardzo Mireczku, dzięki za kciuki. Tak sobie myślałem, że spotka mnie coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tagi można zawsze dorzucić, może ktoś jeszcze pokrzepi i coś mądrego napisze. Mamy różne doświadczenia życiowe.
Wiem, że chcę spędzić ten czas dobrze, z bliskimi, których kocham. Trochę ciężko jeszcze ale pomału chyba się oswajam z tym wszystkim.


Pozwolę sobie zacytować jednego Mireczka, zapisałem sobie nawet jego
@jasiek1928: człowiek ma własne problemy przez które życie wydaje mu się ciężkie, a potem nagle widzi "taką" wiadomość i wie, że on ma świetne życie z drobnymi niedogodnościami które ogarnie.
Przykro mi że Ciebie to spotkało, trzymaj się i bądź silny dla bliskich.
Będzie dobrze !
@gokihar, @sammler: Na początek chciałbym Wam podziękować za słowa otuchy i wsparcia.
Kilka dni temu udało mi się zapisać do bardzo dobrego onkologa chirurga w Waw. Przejrzał rezonans ze swoim radiologiem i dostałem odpowiedź, że nie ma co operować i że nie ma nowotworu. Udało mi się skontaktować z radiologiem który wystawiał rozpoznanie i potwierdził, że się pomylił (), i że występują inne choroby trzustki, które
@jasiek1928: Ja te kciuki trzymałem bardzo mocno, żeby życie zaskoczyło Cię jeszcze pozytywnie! Bardzo cieszę się Mireczku, że tak też się stało...i to w takim momencie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Wszystkiego dobrego, nie tylko na święta!