Wpis z mikrobloga

  • 0
Jedną chyba z głupszych opcji w telewizorach #samsung (nie wiem czy jest w innych ale całkiem możliwe) jest nachalna funkcja "ambient mode". #!$%@? serio? Tyle promo reklam, szybki dostęp z pilota jednym przyciskiem a tylko po to, żeby sobie wyświetlać jakiegoś statycznego JPG-a na ścianie xD Aplikacja na telefon wybrakowana i okrojona ale #!$%@? ambient zawsze aktywny na 1/3 ekranu. Chciałbym poznać typowy profil psychologiczny kogoś kto tego używa. Jakiż to jest szajs xD #zalesie #oswiadczeniezdupy #przemyslenia #przemysleniazdupy #rtv #pytaniedoeksperta #telewizory #pcmasterrace
art212 - Jedną chyba z głupszych opcji w telewizorach #samsung (nie wiem czy jest w i...

źródło: comment_1670958764MrhIu5eEmzPQVm7SyLnfNj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ItsyBitsyPajonk chyba w większości sklepu wyświetlany jest ten sam obraz, że klient mógł sobie porównać. Nie spotkałem, żeby wyświetlany był tryb ambient, żeby go zachęcić
  • Odpowiedz
@art212 pamiętam jak to wchodziło w pierwszych qledach. Mieliśmy na szkoleniu przygotowany specjalny stand i musieliśmy odgrywać scenki jak sprzedajemy to klientowi xdd Samsung idzie bardzo w wizję tv jako elementu wystroju domu i tak chcą by ta funkcja była postrzegana. Mieliśmy nawet przygotowane specjalna tabele jak mało TV zużywa prądu podczas wyświetlania tego xddd
Absurdalna rzecz w opór.
  • Odpowiedz
@art212: ja widziałem ten tryb w wielu sklepach. Zresztą teraz w sklepach RTV najczęściej wyświetla się #!$%@? reklamy sklepu w słabej rozdzielczości, więc nic nie można porównać.
  • Odpowiedz