Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IlllI: na etapie backtestingu własnie, testowałem różne warianty i w czasie hossy krypto żadna opcja nie zarobiła więcej niż kupić Ethereum jak było po 500$-700$ i trzymać.. w czasie bessy też słabe wyniki, no ale moze za mało wiem o rynkach, albo za słabo programuje nie wiem... Używałem ema, macd, rsi
@IlllI: prawdopodobnie tak, kluczem do sukcesu jest ta grupa zasad i tu są dwie uwagi ode mnie:
- nikt nie poda Ci gotowych zasad
- każda grupa zasad w pewnym momencie może przynieść stratę, nie mówię tutaj o stracie całego kapitału ale np. stracisz 10% całości, żeby się przed tym ustrzec dodasz kolejną regułę, która zmniejszy ilość wykonanych operacji w określonym czasie, przez co bot będzie zarabiał mniej w okresie czasu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IlllI: poza tym żeby to miało ręce i nogi to byś musiał jeszcze wziac pod uwagę newsy od których krypto jest zależne, żadnym algorytmem nie przewidzisz wywałki jakiejś giełdy i dumpu czy startu nowego mainnetu i pompy, w najlepszym wypadku będzie Cię wywalać na 0 w najgorszym API Ci nie odpowie bo giełda będzie przeciążona i Ci zlikwiduje pozycję założona przez bota, czy nawet dzisiejsze mini wzrosty po ogłoszeniu inflacji