Wpis z mikrobloga

tak, że próbujesz nałapać plusów jak superexpress czy inny Onet kliknięć.

@Grzesiok: @Alusowy: @panzerfucker: @EbonitowyBogdan: @the_good_guy: @Zjadlem_Babcie: @BayzedMan: ładnie się odpaliliście xDD widzę jak ruskich trolli opłacają tak bojówki ukrainy opłacają (pewnie z moich pieniędzy, jak zwolenników 90 dniowego obowiązkowego szkolenia z kręcenia wora), bo nawet jeszcze nie zdążyłem nic stwierdzić
ps dobrze że Białoruś nas nie prowokuje od jakiegoś roku uchodźcami ( ͡º
@Twitchan: Jestem na tym tagu wystarczajaco dlugo by wiedziec, ze z ukraincami jest jak z kolejska gorska. Wspinaja sie dlugo a potem szybko spadaja, emocje i pra do przodu az milo.

Ten kraj przed wojna nie mial armii prawie, potrzebuja czasu by zorganizowac rozne operacje.
@the_good_guy: nom mam schizofrenię, dlatego rząd polski desperacko próbuje od kilku lat zbudować 300-400 tys. armię żołnierzy zawodowych a teraz po prawie roku wojny na ukrainie desperacko pod przymusem więzienia mobilizuje obywateli do szkoleń wojskowych, która według was jest nie do #!$%@? jak vin diesel w szybkich i wciekłych. Oczywiście to wasze podejście równa się bycie pelikanem równie wielkim co fanatycy tego typu scen akcji