Wpis z mikrobloga

@kamil-wasniewski: liczę na to że pod względem innowacyjności utrzymają prym. Przy czym nie liczę na powrót wyceny do 400 w najbliższym czasie ale 200 w przyszłym roku wg mnie jest możliwe a to dla mnie już byłby ładny zysk zakładając, że dokupię po 140 a może niżej.
Dlaczego uważasz, że jest to mało prawdopodobne?

Porównaj market cap akcji Tesla z innymi producentami aut. Tesla musiałaby najprawdopodobniej posiadać monopol na produkcję aut, aby uzasadnić jej wycenę.


@kamil-wasniewski: jaka januszerka. Ty to sobie oceniasz tak na oko z dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem że ludzie sobie wbili do łbów że Tesla jest mocno przeceniona, ale cena mocno spadła a zarabia obecnie ogromne pieniądze. Ma największy
Pobierz timechain - > Dlaczego uważasz, że jest to mało prawdopodobne?
Porównaj market cap ak...
źródło: comment_1670994702hbgMWILo8Xb7HQ29UV816o.jpg
Z pamięci mówiłem o C/Z Amazona a patrzyłem jakiś czas temu. Teraz jest w ogóle absurdalny 85.
W zasadzie cały rynek jest kompletnie z dupy wyceniony względem c/z.

Jak mówiłem. Absurd za absurdem. IBM 92, MCD 35, Google 19, nvidia 76 (przy banie na a100 dla Chin gdzie pełno ich sprzedawali. Nie wiem na ile spadnie im zysk z tego powodu, ale taki wskaźnik jest i tak #!$%@?), cisco 17, verizon 8,
Pobierz timechain - Z pamięci mówiłem o C/Z Amazona a patrzyłem jakiś czas temu. Teraz jest w...
źródło: comment_1670997282ha9E2nL4oyLLQCoV2GrZMT.jpg
@kamil-wasniewski: zajebiście nisko. Wiele gówno spółek ma tyle lub więcej. Dla przykładu gówno Disney ma 54. Teraz chyba ich streaming się rozwija, ale to i tak bardzo dużo. IBM 92.

Teslę od zawsze ogranicza moc przerobowa, popyt mają na zapas. Wystarczy że Shanghai i Berlin będą dobrze dzialaly. Nie wiem tylko jak z tym covidem w Chinach, bo moga być przestoje. No i brak pracowników w Berlinie. Tak czy inaczej to