Wpis z mikrobloga

Szukam nowego telefonu. Najlepiej do 4-5k. Obecnie mam Xiaomi Redmi Note 9s pro.

Zastanawiam się nad iphone 14 plus, albo iphone 14 pro max. Budżetowo wyjdzie więcej niż 4-5, ale ciekawi mnie czy faktycznie coś w Applu jest, czy tylko za znaczek płacę. Warto według was brać ajfona? Jakie inne telefony polecacie?

#telefony #telefon #iphone #apple #android
  • 12
@Aryze: Pro maxy to kobyły, 6.7”. 6.1” jest ok. Poluj na promki na 13 bo 14 to bliźniak. Wersje pro sprzedawane są tylko w najnowszej generacji. Sam przeszedłem z xiaomi i ogólnie jest trochę „inaczej” i o wiele wygodniej w działaniu.
Warto według was brać ajfona?


@Aryze: jako ktos kto od 4 modeli ma wylacznie iphone, powiem ze jezeli nie masz maca i ipada to absolutnie nie warto. To jest swietny telefon ale nie za takie pieniadze.
@Aryze: Jako od lat ajfoniarz uważam ze przy obecnych cenach nie warto. Sam telefon to po prostu świetny smartfon ale realny zysk jest kiedy zbudujesz cały ekosystem. A jak chcesz to robić dzisiaj od zera to wydasz absurdalne pieniądze
@Aryze: Pixel 7 pro może? jeżeli chodzi o androidy to albo brałbym Pixela albo raczej czekał na nowe telefony z procesorem Snapdragon 8 gen 2 gdyż poprzednicy mają problem z trzymaniem baterii.
S22U też fajna opcja bo bywa po 4100 zł do kupienia. Wszystko zależy od cen.