Wpis z mikrobloga

Mireczki, co tu się ostatnio odpiernicza to ja nawet nie...

Od jakiegoś czasu nie śledzę wszystkiego na bieżąco, więc wchodzę głównie w gorące... a tam inwazja #rozowychpaskow którym ewidentnie brakuje atencji!

Zaczynając od tego, że @TheGirl razem z @salimalixd wrzucają zdjęcia swoich cycków!

@Waltz22 oraz @xDariax w #pokazmorde umieszczają rzekomo swoje zdjęcia i stulejarze krzyczą od razu że #ladnapani

Inne #rozowepaski takie jak : @WykopowyOdwykToSciema , @pauleene , @cococabana , @impresija @hurtwish , @Kalyana , @koci-lapci, @Czaprak , @wokalistka , @carlota robią mnóstwo atencyjnych wpisów.... Większość z nich jeszcze całkiem niedawno była zielona a już niby ogarniają całe #mirko!!!

Co to ma być!?! Prawie cały czas gorące są opanowane przez atencyjne wpisy wyżej wymienionych?! Co one robią na #mirko?! Dlaczego nie siedzą w #kuchnia?! Gdzie się podziały opowiadania wujka @Aberworthy?! Gdzie jakieś wpisy z pod tagu #afera , #gorzkiezale , #oswiadczenie?! NIE O TAKIE MIRKO WALCZYŁEM!

ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA SPAMOWANIA PRZEZ ATENCYJNE RÓŻOWEPASKI! TAK MAM #boldupy I CHCĘ WYWOŁAĆ #gownoburza :-)

##!$%@? i już!

##!$%@? #nieotakiemirkowalczylem #gdziecimezczyzni #rozowepaski #kobiety #niebieskiepaski
  • 105
@NoniemonetaK: nie wiem.. Wyczuwam, że tak może być jednak mało który niebieski wrzucałby zdjęcie swoich cycków z miseczką co najmniej B lub C...

@bslawek: mam inne problemy, ale #gunwoburza musi byc

@NoniemonetaK: wybrałem tylko kilka ostatnich. Od jakiegoś czasu widzę maksymalny wysyp zielonych różowych... Wszystkie szukają atencji... Też podejrzewam, że to mogą być multi, chociaż nie wszystkie...

@wokalistka: bo jestem ##!$%@? ;-)

@FLOLPROBA: i dobrze! Niech to
@NoniemonetaK: mnie zastanawia po co im ta atencja?! mają większEGO dzięki temu?! Czyżby w życiu nie mogły naleźć niebieskiego paska, który poświęciłby im wystarczająco czasu?

@pauleene: powinny siedzieć w kuchni, ale jak widać uparcie z niej uciekają :F skubane! Widać, że łańcuchy są za słabe... Trzeba coś innego wymyślić.

@wokalistka: Wy wszystko udajecie. Orgazmy też!

@Waltz22: mam. Ale nie dzielę się nimi tak jak Wy tutaj.

@saymonek:
@nowik: Ręce opadają! najwidoczniej nie masz , skoro zajmujesz się baczną obserwacją według ciebie "atencyjnych" rozowychpaskow ;o To, że ja i któs tam jeszcze pokazał twarz nie twoja sprawa! A jak będę chciała wstawie zdjęcie dupy i tobie też nic do tego!