Wpis z mikrobloga

Nie grałem w oryginał już bo czekałem na rimejk. Nie warto? xd


@BornToDie69: nie nakręcałbym się tym spinaniem tyłka o drobne detale (tzn. nie wiem po #!$%@? je zmieniali, ale to wciąż będzie generalnie ta sama gra) i poczekał do premiery na opinie, oryginał już się naprawdę mocno zestarzał (jak ktoś nie wierzy to polecam teraz odpalić)
@zdjeciegipsu: No to skoro się nie liczy to na ciul to zmieniać "sKoRO siĘ NieE liCzY prafAKAu!!!!"? ¯\_(ツ)_/¯ Jedyny kuriozum tutaj to twoje "argumenty" które są zwykłym czadzeniem. Jak mówię skoro się nie liczy to po co się angażujesz i po co to ruszać? Albo musisz przyznać, że zgodność z oryginałem ma znaczenie i na siłę wpychanie murzynów tam gdzie ich nie było jest głupim nadskakiwaniem nie wiadomo komu albo rzeczywiście
@GodEmperorWasRight: Ale jakiej roboty to im dokłada? Jeśli nie robią tego, co twórcy GTA Definitive Edition, to znaczy, że każdy model robią od nowa. A co zajmuje więcej czasu: Odtworzenie losowego człowieka z czarnym kolorem skóry, czy odtworzenie losowego człowieka z białym kolorem skóry?
@JustTheDude: Ale jakiego losowego? Przecież te postacie już były stworzone ty masz rozum czy nie? Jak sobie robią nową grę to niech tam sobie wstawiają co chcą ale takie zmiany jak tutaj postaci które już były (i nie są #!$%@? losowe skoro już były po co pierdzielisz te smuty a ja teraz ci muszę odpisywać) po co są robione? Jeden mówi, że bez znaczenia ale #!$%@? tego nie zostawi drugi przychodzi