Wpis z mikrobloga

@zdjeciegipsu ogólnie to ja jestem mocno zlewaczaly, ale wydaje mi się że oczekiwanie widzenia ładnych postaci w GRACH jest całkiem normalne. Wolę grać przystojniakiem/hotuwą, niż nie. I zapewne większości ludzi tak ma. Nie wiem po co się w tym developerzy zaczęli babrać
  • Odpowiedz
@ChomikSon: Na dobrą sprawę Isaac w pierwszy Dead Space był w zasadzie takim zakolakiem dobijającym piędziesiątki.

Trudno powiedzieć, że grało się przystojniakiem, zważywszy też przez całą grę miał założone wiadro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
muj borze straszne


@zdjeciegipsu: dyskusje na zwyczajowym poziomie lewicowym widzę już się odbyły. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że żongluje się rasami w takich produkcjach to po prostu nic co warto nawet wskazać i się nad tym zastanowić? Moim zdaniem na przykład to dosyć absurdalne, głupie i nie służy niczemu pozytywnemu, a może i wprost rasistowskie. Pomijając, że czarnoskórzy eksponowani w materiałach marketingowych korporacji o azjatyckich
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: ale ewidentnie to twórcy uznają że ma znaczenie, skoro zmieniają je względem materiałów bazowych. Ja bym właśnie wolał żeby nie miało i można było pozostawić je w zgodności z oryginałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bastek66: Przecież dostosowali grę do rzeczywistości, myślisz że w przyszłości, gdzie osadzona jest gra, diversity przestanie być promowane przez wielkie korporacje? Teraz gra jest po prostu jest bardziej realna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@bastek66: Dla wielu możnaby zastąpić wszystkie postacie żukami gnojarzami i wciąż by bronili zmian bo 'tO tYlkO grAa weŹ siĘ ogArniJ, nIe muSi mieĆ senSu Omg praWakóÓ'

Zwyczajnie trzeba zauważyć, że niepokojący jest ten trend w którym nowe produkcje muszą być tak precyzyjnie wycyrklowane, żeby czasem żadna grupa społeczna nie poczuła się pominięta.
  • Odpowiedz