Wpis z mikrobloga

Dlaczego oni to sobie tłumacza, że ktoś się boi? (...) Gdzie tu strach? Szanowanie siebie, swojego czasu i wolności jest strachem?


@bylem_zielonko: Prawda ma drugorzedne dla nich znaczenie. Przeforsowane ramowanie jest wazniejsze w kontekscie ksztaltowania opinii spolecznej.
Chciałbym zobaczyć to rzesze kobiet, które wstępują, bo jakoś nie widziałem, a tylko czytam puste deklaracje pseudo celebrytek. Poza tym kobiety bylyby zupelnie inaczej traktowane w wojsku niż faceci i taka jest prawda.
@Kondzio11121555: ja bym to uznał sobie za fajny wypoczynek, gdyby nie to, że mam jednosobową działalność i miesiąc w woju oznacza dla mnie miesiąc bez środków do życia. Niech tacy cwaniaczek mi zrekompensuje te straty to ja z chęcią pójdę pobawić się w żołnierzyka. Inaczej niech zamknie swoją durną japę i zacznie myśleć, że ludzi nie stać na to, żeby na cały miesiąc być oderwanym od swoich obowiązków, bo państwo nie
@Kondzio11121555: Nie po to oddaję 3% tego co wypracuję na armię żeby banda trepów siedziała #!$%@? co tydzień w pałacykach koło poligonu. Żeby miernoty bez ambicji miały wcześniejsze emerytury i bezpiecznie przeczekały bezrobocie. Nie po to płacę żebyśmy mieli więcej generałów niż armia Chin z których większość nawet nigy nikogo nie zabiła ani nie byli na froncie. Nie po to żeby politycy grubo się obławiali na każdym przetargu i przy każdych
@Kondzio11121555: dzięki takim wpisom bardzo łatwo można odróżnić ziarno od plew, taki człowiek jak autor twitta nadaje się tylko do zarabiania na nim i jechaniu na jego garbie.

Oczywiście po co fakty, że teraz większość rekrutów do wojska to też dobrowolni mężczyźni, ważne że jak 10 kobiet na 90 mężczyzn dołączy to reszcie mężczyzn ma z jakiegoś powodu być wstyd.

A jak się zagłębić w temat to się okaże że 3
Jeżeli on pracuje w dziale promocji Centrum Rekrutacji i w ten sposób „promuje" usługi swojej instytucji to tak jakby Marketing Manager firmy produkującej papier toaletowy napisał w folderach reklamowych: "Nie wstyd wam chodzić z brudną d_pą? Kupujcie nasz papier a nie będziecie musieli się martwić o stale osr*ane gacie"