Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak

czyli jesteś hipokrytą


Nie. Hipokrytą nie jestem.

kłamcą

Akurat kłamcą też nie, ale nie czuję obowiązku udowadniać niczego nołnejmom z internetu¯_(ツ)_/¯

trollem


Tu przyznaję się bez bicia. Ale kto z nas nie trolluje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli jesteś gotowy płacić wyższe podatki w czasie pokoju za powiedzmy... 400 000 armie zawodową? rozumiem że jesteś gotowy płacić też wyższe podatki za te ''przywileje'' dla kolejnych ochotników czy też byś krzyczał że cię rząd okrada? dla innych bo pieniądze to na drzewie nie rosną. Jest WOT i zapewne więcej chętnych już nie będzie więc nic nowego tutaj nie wymysliłeś. Dlaczego tak nie robimy z policjantami? bo ilośc policjantów wystarcza żeby
@kiszczak: Luzik, jeśli tak bardzo ci zależy na posyłaniu ludzi na front to możemy się umówić, że zamiast miesiąca ćwiczeń na które i tak nie możesz iść to po prostu uiścisz opłatę jednorazowa na to, żebym ja w razie powołania nie musiał strzelać z patyka i spać w szałasie z patusami wyrażona procentowo do twoich zarobków. W razie konfliktu po prostu oddasz swoje auto, dom ponieważ dobra doczesne są niczym w
@zmasowanyatak Dla normalnego człowieka liczy się w pierwszej kolejności kto mówi. Następnie co.
Jesli możesz poczuć się obrażony przez nick z internetu to do normalności Ci daleko. Znaczy się jest to normalne dla ludzi z problemami emocjonalnymi( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mekeke2: Czyli tak jak myślałem, nie potrafisz nawet napisać skąd brać pieniędze na 400 000 armie zawodową tylko robisz fikołki z 500+ i jakieś anegdotki o kiłbasach wyborczych i myslisz że odkryłeś ameryke i rozwiązałeś problem nad którym myślą całe zastępy firm zewnętrznych i analityków którzy robią dla rządu? cały wykop. PL po prostu nie stać na taką liczebnie armie zawodową zeby zapewnić nam bezpieczeństwo w czasie konfliktu i rezerwy są
@koala667: wielkie XD z ciebie.
Chlopie. Ja nie jestem od rozwiązywania problemów rządu. Oni mi nie płacą za to.
Napisalem wyraznie. Jak #!$%@?ą wszystkie kielbasy wyborcze, ktore naprodukowali + ogarneliby sie z marnotrawieniem publicznych pieniędzy (elektrownia Ostrołęka, pakiety wyborcze Sasina etc) to ogarneliby hajs.

Idz zasilic szeregi wojska pierwszy xD Good luck! I pamiętaj dac wiecej kasy na wojsko, bo przeciez biedny rzad nie ma pieniążków! xD
każdy z nas dostaje od państwa bardzo dużo.

Chociażby możliwość podjęcia pracy, czy prąd w gniazdku


@Piesnakoty: co xD chcesz powiedzieć, że dosłownie nie rozumiesz, że przed erą państwowości ludzie pracowali? A prądu się nie "dostaje", tylko za niego płaci, spytaj rodziców. Do tego płaci za dużo, bo zasrane patałachy #!$%@?ły co się tylko dało wokół polityki energetycznej. Jak już będziesz miał bardziej regularne kontakty z urzędami, to się dowiesz też
co xD chcesz powiedzieć, że dosłownie nie rozumiesz, że przed erą państwowości ludzie pracowali?


@Wap30: słyszałeś o niewolnictwie? xD

Dobra, może najzwyczajniej w świecie przejdź się do jakiejś podstawówki, wbij na lekcję WOSu i zapytaj pani nauczycielki co ona o tym sądzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie szybciej i łatwiej, niż się ty wykłucać :p