Wpis z mikrobloga

@Mekeke2: Nie ma takiej potrzeby, zamykamy granice a ty będziesz ćwiczył tak czy siak. Różnica będzie taka że będziesz przechodził trening w ostatniech chwili a nie w czasie pokoju. To jest twój wybór tylko po co sobie tak utrudniać życie? Od dwóch lat mam regularne ćwiczenia więc ja sobie nie mam nic do zarzucenia.
ps: nieładnie nazywać ludzi frajerami którzy by odawali życie z kraj, ogarnij się.
  • Odpowiedz
ps: nieładnie nazywać ludzi frajerami którzy by odawali życie z kraj, ogarnij się.


@koala667: za kreski na mapie. Ja mam życie jedno, nie bede miec dziesięciu. Jak chcesz ginąć za ideały to droga wolna.
Wolę oddac zycie za rodzinę, a nie za wojenki politykow. Sam sie ogarnij żołnierzyku i marsz do jednostki!
Odmaszerować! xD
  • Odpowiedz
słyszałeś o niewolnictwie? xD


@Piesnakoty: czyli w historii ludzkości była albo państwowość, albo niewolnictwo, które są wzajemnie wykluczającymi się alternatywami. Ciekawa teoria, niestety facetka od WOSu powiedziała że większej bzdury nie słyszała
  • Odpowiedz
@Mekeke2: oho wolnosciowiec anarchista z wykopu :D Już ci napisałem że i tak będziesz walczył bo nikt cię nie wypusci z kraju jeżeli nie masz kat E a mysle że w razie problemów to z E też będą brali na tyły ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kiszczak: tej, czy mi się dobrze wydaje że jesteś śmiertelnie chory i zostało tobie niezbyt wiele czasu?
jeżeli dobrze kojarzę to gratuluję spędzania ostatnich minut na trollowaniu wykopków.
takich ludzi nam trzeba na tym portalu.
  • Odpowiedz
@kiszczak:

1. Tak po prawdzie to czytając Twój tag można dojść do wniosku, że niestety (serio Ci współczuję, serducho boli jak się czyta tamte wpisy), ale Ty szykujesz się do ostatniej drogi, więc skąd mowa o maksymalizowaniu swojego bezpieczeństwa?

2. Dlaczego te 10 lat temu nie poszedłeś do wojska?

Poza tym - to o czym mówisz, to nie sprawiedliwość, tylko zgorzkniałość.
  • Odpowiedz
@kiszczak:
I nie stoję w opozycji, bo popieram szkolenia, ale nie w tej formie. Dla mnie priorytetem jest zapewnienie bytu rodzinie, na strzelnicę i tak chodzę za własny hajs, pozwolenie na broń też wyrabiam sam, szkolenia taktyczne też sam sobie opłacam, uważam, że każdy powinien to robić w miarę możliwości. Natomiast gdy ktoś chce mi narzucić miesięczne siedzenie w koszarach to sorry, ale dla mnie ważniejsze są pieniądze, które przez ten
  • Odpowiedz