Wpis z mikrobloga

@yogmean: Nie ukrywam oglądam czasem Drana, bo to o nim mowa. Gość jest ogólnie bogatym gościem z Warszawy, trenerem piłki nożnej i nic mi do tego, ale zauważyłem że Krzysiek przy nim jest mały tak samo jak był przy Fiodorze.
@Piechotek: Ja nie wiem czy nie zdaje sobie że klątwa warmianina jest nadal bardzo mocna. Poza tym mieć tak stabilne życie i spryt aby żyć na takim poziomie i babrać się w tym wiadrze pomyj jakim jest szkolna na której tafli pływa sobie curwa z bielska... Zamiast nie wiem przeznaczyć te środki na jakiś dom dziecka czy inny cel to tak jakby strzelić sobie w kolano. Świat nie przestanie mnie zadziwiać
@yogmean: ten typ jest nietypowy oraz jest fanem knura. Napewno w okolicy mieszkają dzieci które potrzebują ubrań a nawet jedzenia. Wiadomo, że wina rodziców jednak kupić coś co nie pójdzie na alko na przykład a ten sponsoruje knurowi a Sławomir Michał N. zgarnia tysiące dla siebie.
Wiem, że hajs jest typa i robi co chce ale gimbusy i inni frajerzy będą mieli podnietę z tego a typ publiczność.