Wpis z mikrobloga

@Impuls94: Jestem na kilku takich grupach i uwierz, nie same kobiety. Ja natomiast podobno w dzieciństwie doświadczałam zjawisk nadprzyrodzonych, w rodzinie krąży masa opowieści o duchach, niektórym ciotkom do dziś się zdarza zobaczyć jakiegos wujka Zbyszka jak żywego, a jednak, za cholerę nie wierze w takie coś, wszystko da się wytłumaczyć logicznie.
@Impuls94: O, to miałam z siostrą taką schize, że zmarłą ciotkę widziałyśmy kiedyś jadąc samochodem przez miejscowość, z której pochodziła. Jeszcze jak na złość ta osoba przystanęła i patrzyła jak przejeżdżamy. Akcje z pukaniem, włączaniem sprzętów itd też się zdarzały, ale i tak mam ogromny dystans do tego.
@Caracas: PODOBNO* doświadczałam, a wiec znam to tylko z opowiadań. Jak byłam mała rozmawiałam ze zmarłym dziadkiem i później mówiłam rodzicom, o rzeczach, których nie miałam prawa wiedzieć jako berbeć. Zdarzało mi się wyśnić, że ktoś umrze, albo coś wykrakać. Zauważyłam, ze rodzice często mają tendencje do przypisywania swoim dzieciom zdolności nadnaturalnych :v
@mlooda Nie ma rzeczy logicznych. To znaczy logicznym wyjaśnieniem są duchy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci, które istnieją i stworzyły świat.