Wpis z mikrobloga

@popierduuka: powtarzają medialne nowomowowe frazesy takie jak moje ciało mój wybór. są to jednostki nie myślące krytycznie. tvn, grupa stonewall i dziewuchy dziewuchom myślą za nie. nie ma co sie przejmować, takie osoby same nie rozumieją tego za czym adwokują, chociaż myślą że rozumieją i że wiedzą więcej niż ty i że przez ich machanie tęczową szmatą na marszach sodomitów są bardziej moralni niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡
@popierduuka: Lewica, a szczególnie kobiety patrzą na top 10-15% mężczyzn i przekładają tą kalkę na wszystkich. Resztę facetów nie uważają chyba nawet za ludzi. Oczywiście, patriarchat jako forma struktur społecznych istniała. Korzystało na nim jakieś 10-15% facetów i pewnie trochę mniejszy procent kobiet. A reszta? Chłop pańszczyźniany też korzystał i walczył o patriarchat? pracownicy fabryk też tworzyli i wspomagali patriarchat? Jak korzystał mieszkaniec małego miasteczka na patriarchacie? Większość facetów miała w
Lewica, a szczególnie kobiety patrzą na top 10-15% mężczyzn i przekładają tą kalkę na wszystkich.


@CyfrowyD: Nie wiem, czy nawet nie na mniej niż 10%. Jak czytam te feministyczne posty jak to mężczyźni maja niesamowite przywileje, żyją jak królowie, maja takie możliwości, to mam wrażenie, ze te baby po prostu chciałyby poczuć się jak w filmie, gdzie są głównymi bohaterkami i walczą z jakimś okrutnym miliarderem, który siedzi na kanapie i
Cała sytuacja z obowiązkiem ćwiczeń pokazała jak bardzo współczesne kobiety wyzbyte są empatii wobec mężczyzn.


@popierduuka: Nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego ze współczesnością. Tj. dawniej było tak samo. Generalnie w naszym gatunku instynkt każe chronić kobiety i dzieci. Nie jest zaskoczeniem, że dla niebieskich zostaje tylko niewielki kawałek tortu współczucia.

Same kobiety natomiast i tak zdają się wykazywać tego współczucia więcej - bo takie są, wbrew temu, co wykop