Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te cepy co ciągłe wrzucają bezbeczne obrazki pt. Artykuł 5 i 30-dniowe ćwiczenia...

Co ma piernik do wiatraka ja się pytam?!

Jak uważasz że straż pożarna powinna gasić pożary to #!$%@? do najbliższego OSP.

Po to płacę podatki i po to mamy zawodową służbę wojskową.

Ludzie jak wy możecie być taką gęstą masą?!

Barto_ - Jak mnie #!$%@?ą te cepy co ciągłe wrzucają bezbeczne obrazki pt. Artykuł 5 ...

źródło: comment_16707627961dlXnOZFwvyluI1v4eiZTd.jpg

Pobierz
  • 14
@Barto_: ruski trollu jak możesz nie chcieć oddawać życia za kraj o którym sami politycy mówią że jest z kartonu i gówna jak śmiesz Twoi dziadkowie się w grobach przewracają a Ty co życia nie oddasz? Musisz bronić tego kraju dla przyszłych pokoleń (wgl xd bo skąd mają być te przyszłe pokolenia Polaków jak kobiety dzieci nie rodzą więc chyba Mokambe czy Ukraińców) i konstytucja pamiętaj KONSTYTUCJA ta sama która mówi
@Barto_:

Po to płacę podatki i po to mamy zawodową służbę wojskową.

Zdajcie sobie w końcu sprawę, że wojsko zawodowe nie jest w stanie obronić kraju. Nigdy nie będzie, nawet jeśli zbankrutujemy się na zbrojenia.
Armia zawodowa jest na lokalny konflikt i misje w Afganistanie. Na pełnoskalowa wojne z silnymi krajami jest powszechna mobilizacja.


@szurszur: ta, świetnie się ta armia poborowa sprawdziła w Wietnamie
@Barto_: kilkadziesiąt lat bez wojny i już "Po to płacę podatki i po to mamy zawodową służbę wojskową.". Jeszcze jakieś 50 lat temu nikt nie słyszał w Europie o zawodowej służbie wojskowej, każdy płacił podatki i każdy #!$%@?ł do woja. Nagle szok, że jest coś takiego jak wojsko.
@fornson23 w tym państwie z gówna nic już nie zszokuje. Mam totalnie w dupie co by się stało z polską jeśli o mnie chodzi najlepiej byśmy wyszli jakby znowu jakieś zabory zrobili.
@Barto_: Akurat nie masz się po co #!$%@?ć. Wykopki okazały się hipokrytami. Jak przejrzysz moje wpisy nawet sprzed początku wojny na Ukrainie, otwarcie mówiłem o chęci ratowania życia swoich bliskich i swojego w razie wojny. Byłem mieszany z błotem, nazywany ruskim trollem i zdrajcą. Bo myślałem logicznie i miałem wystarczająco duże jaja, by nawet ukryty pod nickiem mówić to, co naprawdę myślę. Większość facetów tutaj nie miała krzty godności. #!$%@? bzdety
@Pewien_Ponury_Lajkonik

1. Mam o co.
2. Ratowanie bliskich to #!$%@? przed wojną a nie umieranie w rowie.
3. Art. 5 jest o obronie państwa członkowskiego przez pozostałe kraje należące do NATO. Nie wolontariuszy.
4. Dlaczego piszesz do mnie w pierwszej osobie liczbie mnogiej? Czy to JA tak pisałem o pójściu na wojne?
5. Można być patriotą i nie chcieć ginąć na wojnie. Świat nie jest czarno-biały.
@Barto_ Nie rozumiesz, ja wyznaję Twoje poglądy. Zwyczajnie zakładałem, że każdy doskonale wie, że współpraca z NATO wygląda tak, że my pójdziemy na mielonkę w pierwszej linii, a jak wyzdychamy, zostaną profesjonalne wojska, które nami dowodziły. To oczywiste.