Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych z robieniem treningów na siłowni.
Wraz z moim różowym paskiem zamierzamy trochę poprawić formę w zbliżającym się czasie i w najbliższym czasie zamierzamy zacząć przygodę z siłownią. Myślałem przede wszystkim na początku o wykonywaniu ćwiczeń na urządzeniach do cardio, ale moje ostatnie doświadczenie z siłownią było ładnych kilka lat temu i nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać.
Czy ktoś byłby w stanie poratować jakimś planem treningowym w pdf, na którym mógłbym się opierać robiąc ćwiczenia cardio i siłowe? Nie chcę żeby czas ten przez źle przeprowadzone planowanie i dobrane ćwiczenia poszedł na marne.

Dzięki za pomoc :)

#silownia #trening #fitness
  • 3
  • Odpowiedz
Mireczku, to bez sensu. Jakiś czyjś plan. Jaki masz cel? Schudnąć? Nabrać masy? Zwiększyć siłę, wytrzymałość?
Nie sugeruj się niczyim planem w pdf, tylko poproś trenera o przygotowanie indywidualnego i tego się trzymaj. No i michy pilnuj
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego pytałem. Oczywiście, na miejscu dopytam instruktorów o ew. porady, ale biorę pod uwagę to, że mogą nie pomóc. Poza tym lubię mieć chociaż marginalne pojęcie zanim się za coś zabiorę. Dzięki @PodniebnyMurzyn obczaje sobie dzisiaj tą stronkę wieczorem.
  • Odpowiedz