Wpis z mikrobloga

DZIĘKI wykopki ZA ZGŁOSZENIE KOMENTARZA HAHA
Dzięki @ArtBrut za blocka żebym nie mógł odpowiadać w twoim wątku ****** (tu jest napisane kocham cię, plz nie zgłaszaj mnie) XD , @NieBendePrasowac @TheBlackList a tu dla was screeny, zaakceptujecie to ze Niemcy robią więcej niż Polska a sama Polska nie pomaga tak jak głosi to ropaganda #ukraina #rosja #wojna
paternos22 - DZIĘKI wykopki ZA ZGŁOSZENIE KOMENTARZA HAHA
Dzięki @ArtBrut za blocka ż...

źródło: comment_1670758497JGJJMDPJLyxWyAWRXY04Pz.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@paternos22: Ja się tu nie będę upierał, bo się nie znam, tylko po prostu nie wiem czy zakładanie wielkości pomocy na podstawie "bo kraj X daje na wstępie więcej niż kraj Y" jest prawidłowe. Trzeba pamiętać, że Polska przyjęła od Niemców ok. trzykrotnie więcej uchodźców (o ile moje dane są zgodne z danymi faktycznymi) i uniknęła katastrofy humanitarnej mimo to. Sama systemowa efektywność pomocy wydaje się być (tak myślę, bo jestem
  • Odpowiedz
@paternos22: Tylko, że Niemcy mają 20 razy taką gospodarkę jak my więc to co oni wysyłają to naprawdę dużo poniżej ich możliwości. Poza tym ilu się uchodźców wojennych przewaliło i ile zwykli obywatele pomogli? Nie wiem czy jesteś za głupi żeby to ogarnąć czy prawdziwy ruski troll.
  • Odpowiedz
@paternos22: chodzi o to, że polska dała najwięcej. tyle, ile mogła. gdyby Niemcy miały się z nami zrównać, czyli dać tyle, ile mogą, to ich wykres powinien być ponad 5x dłuższy niż polski.
  • Odpowiedz