Wpis z mikrobloga

@gregory180: uważasz, że normalny wykształcony człowiek jest fanem jutuberów i jara się z małolatami pato walkami swoich gwiazdek? xD nie róbcie urwy z logiki, że to jest poważna rozrywka dla ludzi na poziomie z dziwkami i patusami na czele xD Dzięki takim jak ty dziewczyna, która "wypromowała" się na chwaleniu się dawaniem dupy murzynom ma teraz kupę hajsu i z pewnością znajdzie młode osoby, które będą chciały ją naśladować.
@Matti28 ja w większości nawet nie oglądałem jednego filmiku na YT tych ludzi, jedynie kojarzę ich z freaków. Duża część jak Najman muran czy Staśko to są osoby o których jest głośno. Jeżeli mam wybierać między KSW, a oglądaniu patologicznych idiotów to wolę się pośmiać i obejrzeć to drugie z znajomymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytanowy: To miej pretensje do białka, że portal jest źle skonstruowany a nie, że ludzie oglądają co im się podoba golemie.

@lkslkslks: Ale co jest źle zrobione? Jest zrobione tak jak zostało zaplanowane i zaprogramowane. Działa jak powinno
@novopsico gościu wyluzuj, już nie będę obrażał twojej świetnej rozrywki i twoich super idoli z jutuba xD jak chcesz to podaj matki konto to przeleje jej 50zl na wykupienie Tobie PPV na kolejną Pato galę xD