Wpis z mikrobloga

Nie będę się rozpisywał za dużo bo nie mam talentu do pisania, a nie chcecie przecież dostać raka oczu.

Umówiliśmy się w centrum handlowym w kawiarni coffeheaven. Wiem wiem miejsce z dupy, ale miała blisko do pracy. Siedziała już, a przyszedłem 10 minut wcześniej przed umówioną godziną. Problemu z rozpoznaniem nie miałem bo nikogo innego w środku nie było ;D

Brunetka ~1.70 Młodsza o 5lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez solary z delikatnym makijażem. Fajny tyłek, ładna z twarzy, mogłaby mieć większe cycki, ale nie jest źle. Jak na pierwsze(drugie?) wrażenie 7/10

Co do samej rozmowy nie będę się rozpisywał. Było dobrze pośmialim się i porozmawialim dziewczyna nie świeci zbytnio inteligencją no ale cóż jest 5 lat młodsza. Po herbacie zaproponowała żebym podszedł do klubu gdzie pracuje (barmanka) to sobie jeszcze "pogadamy". Nie zgodziłem się bo jutro idę do pracy i muszę wstać o 6.30. Jakąś godzinę po spotkaniu dostałem wiadomość, że jej współlokatorka robi imprezę w sobotę i fajnie by było jak bym wpadł. Wiadomość zakończona dwukropek gwiazdka.


#tfwnogf #stulejorz

@InnychNieBylo @jestembordo @Sylar @technouber @kozio23 @spatsi @Wojt_ASR @rMp77

@rybako: @apanKuba: @Nekron: @501st: @gonzox: @Blaskun: @tomkers: @Sidey: @Woda_do_prasowania: @egoistyczny_logistyk: @ryzu: @szycho1992: @Hemus: @domi122: @Orelko: @jombsik: @RPG-7: @hofier: @ViZ_PL: @Paviarotti: @So_I_Scream: @xcccx: @McCoy: @Nenciak: @seched: @StudentAkademiiPanaKleksa: @Roobi: @Przyglup:
  • 31
@bart88uk: no tak, zawsze sie musi znalezc jakis kuc, co to mu nic nie wychodzi w zyciu i jak ktos opisuje jakas historie, ktora dla kuca jest kompletna abstrakcja i wytworem wyobrazni, to od razu jedno skojarzenie gra-komputer...