Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do @saperq i innych którzy mieli wycinane migdały. Było warto? Ostatnio złapałem dwie anginy pod rząd w ciągu miesiąca, co wcześniej mi się nie zdarzało. Zawsze miałem te migdały zawalone jak byłem młodszy ale teraz już mi przeszło. Jednak te anginy mnie martwią, bo mam przy nich bardzo wysoką gorączke i mega zawalone migdały ropą. Czy warto zdecydować się na usunięcie? Większość ludzi widzę, że poleca. Natomiast część osób, w tym moja matka doświadczają przerzucenia się tych chorób na inne sfery organizmu. Angin już nie ma, ale za to pojawia się coś innego. Natomiast większość pisze, że od tej pory zupełnie przestała chorować. Ja mam tak, że jak wypije coś zimnego, to na drugi dzień mam zapalenie gardła... Kiedyś byłem już w szpitalu ze skierowaniem na usunięcie(w wieku około 20 lat) i powiedzieli mi, że oni w ogóle by nie usuwali bo nie widzą potrzeby. No to się zawinąłem. Teraz trochę żałuję...
#medycyna #zdrowie #laryngolog #migdalk

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6394bc8e7a12ddf16483abf2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania ja miałem bardzo często anginy zapalenia gardła. Do tego miałem bardzo wąskie gardło przez zawalone migdały i przerośnięty języczek i chrapalem mocno. U mnie była to operacja 2w1. Migdały i języczek ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam. Nie choruję jak kiedyś
Ja też bardzo rzadko choruje odkąd pozbyłam się migdałków. Jeśli coś złapie, to głównie mam katar, z rzadka lekki ból gardła (ostatnią anginę miałam lata temu przed wycięciem migdałków) i nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na L4.
Prawdopodobnie jednak nabawiłam się jakiegoś powikłania po wycięciu migdałków, bo po zabiegu nie jestem wstanie dmuchać balonów urodzinowych (tak jakby część powietrza z płuc ucieka mi przez nos i przez to nie potrafię wydmuchać odpowiedniego