Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości? Finiszem kariery Messi deklasuje Cristiano. Jeszcze ten płacz, że koledzy nie wygrali mu turnieju jak finału euro w 2016. Wielka kariera, ale końcówka kompromitująca, obrażony na wszystkich, blokujacy miejsce dla młodych zdolnych.
#mecz #pilkanozna #mundial #fcbarcelona #realmadryt #manchesterunited
Pobierz F1A2Z3A4 - Ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości? Finiszem kariery Messi deklasuje Cristi...
źródło: comment_1670695567I4qFu1PbxczRkwv0VFsNZU.jpg
  • 7
@danio_96: Na co mamy patrzeć? Dla mnie za rok Messi może nawet zakończyć karierę. Gra kolejny wyśmienity mundial, ile dobrych spotkań na mundialu zagrał Cristiano?

Ronaldo mógłby skończyć karierę dwa lata temu i niewiele by to zmieniło, mam nadzieję, że Messi będzie wiedział kiedy powiedzieć stop.
@music_has_the_right_to_children: Przecież po tamtym sezonie spadła ogromna krytyka na Messiego, w tym gray wyśmienicie zarówno w klubie jak i w reprezentacji, tutaj na wykopie i tak istnieje tylko narracja #!$%@? Messiego o wszystko i wychwalania Ronaldo.
Sorry, ale Messi nie miał nigdy tak słabego okresu w karierze jak Ronaldo teraz, gdzie jest po prostu piątym kołem u wozu w klubie i w reprezentacji. Takich rzeczy jak jego wywiad przed odejściem z