Wpis z mikrobloga

Kurdę, wydało się. Apartczyk @skizo jak nie ma argumentów to próbuje mnie wystalkować. I co, że nie mam matury i pracuję jako mechanik? Pochodzę z biednej rodziny, nie mogę?

Ofc jego przydupas "antypisowiec" @l3stko jeszcze to plusuje pisowca.

Hej @a__s @moderacja takie stalkowanie i udostępnianie informacji z mojego życia prywatnego nie łamie regulaminu?

#moderacja #skizo #bekazprawakow #prawackalogika #bekazpisu #neuropa #skizo #bekazeskizo
Pobierz Kryspin013 - Kurdę, wydało się. Apartczyk @skizo jak nie ma argumentów to próbuje mni...
źródło: comment_1670680233R1BgnhfZ7CxMkaqcxqOYd3.jpg
  • 80
@Kryspin013: przeciez za to powinien z miejsca leciec ban, dla dobra samego psychopaty skizo xD


@CamusVevo: ogólnie nie wiem jakie l3stkov i skizo ma standardy ale nieodróżnianie działaności internetowej od prywatnych spraw to srogie przegięcie. Skizo bo pochwalił się publicznie, że "kopie o mnie" i l3stko który temu przyklaskuje np tu i uważa, że dobrze mi tak i że się doigrałem:
https://www.wykop.pl/wpis/69409973/typ-ktory-z-zegarmistrzowska-precyzja-co-tydzien-c/

Grubo, nie?
@Kryspin013:
To ciekawe. Mnie jeden dzban ostatnio też próbował wystalkować. Znalazł w google jakiegoś gościa z podobnym nickiem, próbował zgrywać cwaniaka myśląc, że to ja. Potem jeszcze próbował mi grozić.

Jest tutaj trochę takich niestabilnych jednostek. Napisałbym "nie przejmuj się", ale lepiej na psycholi uważać. Polecam robić screeny.
@Kryspin013 Czekaj, od kiedy praca jako mechanik to coś złego? Jakaś afera mnie ominęła czy jak?


@Krs90: już k0nfiarze dla których żadna praca nie hańbi podchwycili temat xD

https://www.wykop.pl/link/6938023/#comment-113125321

Nikt z k0nfairzy nawet się nie zająknąłby jakkolwiek skrytykować skizo, l3stko jeszcze go proprsuje i klepie po pleckach i potem k0nfiarze to tobie zarzucają sprzymierzanie się z pisem. xD
Pobierz Kryspin013 - > @Kryspin013 Czekaj, od kiedy praca jako mechanik to coś złego? Jakaś a...
źródło: comment_1670693436VZ9WYkXZ45ZkYTnAvEOecl.jpg