Wpis z mikrobloga

@endo500: planuje glownie grac we #flightsimulator , a zeby w to grac mozliwie komfortowo,to jedyna opcja jest 4090 i opcja frame generator. Gdyby nie ta technologia, to pewnie poczekalbym i wzial tego nowego Radeona

Chociaz licze sie z tym, ze szybko mi sie znudzi i w sumie nie bedzie w co grac, bo dawno juz zauwazylem, ze gry nie ciesza mnie tak jak dawniej.
@MarteenVaanThomm: w sumie, nawet mi się nie chce dyskutować takie złe te konsole i taka straszna jakość że pół świata na nich gra xDD Biorąc pod uwagę że gram do ok. 4h tygodniowo to nawet nie chciałoby mi się mieszkania biurkiem zagracać by stacjonarkę gdzieś stawiać xD stacjonarka tylko w biurze do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZlodziejBilonownic: akurat to jest najświeższy przykład, więc najadekwatniejszy i studio ma raczej mało do tego, ale mało było stękania o klatki u konsolowców? Po stopach całowali Rockstara jak im zrobił tryb 60 fps przy jakości low/medium w RDR2.

@bartektokotyo: no i nic mi do tego, ale te pół świata na tym gra, bo to opcja budżetowa dla niewymagających, dlatego też nie podnoś tego sprzętu pod niebiosa xD