Wpis z mikrobloga

@lurkuje2137: tak, brakowało mi tylko mobo wiec chcialem miec juz ja jak najszybciej. Niby stary chłop ze mnie, a niecierpliwy jak dziecko.

jasne, podeśle. troche sie boje, bo do tej pory tylko raz składałem kompa (czasy 7700k i 1080) i nie bylo wtedy tak duzo kabelków, kontrolerów i podobnych #!$%@?.
@BAM_BUS: Raczej nie ma tragedii, najwięcej plątaniny to jest z kablami od wentylatorów. Do płyty głównej to tyle co przedni panel, zasilanie CPU i ta giga wtyczka do całej płyty.
Ja ograniczyłem kable na płycie dokupując kontroler PWM do wentylatorów (bo mam ich 7 szt. podpiętych). Do płyty to w zasadzie tylko podpinałem 2 wtyczki od RGB oraz zasilanie pompki od AIO.
Ja najbardziej lubię te małe dyski M2, bo nie
@gomjeden: Faktycznie ciekawy patent z tymi konektorami, nie widziałem tego wcześniej. Ja niestety mam wszystkie osobno, nawet te 3 szt. od AIO. Fajnie robi Arctic Liquid Freezer, bo też łączy już fabrycznie wszystkie wentylatory w jedną wtyczkę PWM - ale z jakiegoś powodu jak szukałem części do kompa ~ 2-3 tygodnie temu to wszystkie 360 mm były wyprzedane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BAM_BUS: Tak tak, ja na świeżym zestawie siedzę (składałem 29 listopada). Zajęło mi to około 3-4h z instalacją systemu, ale ja wszystko raczej powoli robię, bo lubię sobie przemyśleć, pomierzyć itp.
Obudowa NZXT H7 Flow, więc wyższa od twojej chyba ale za to węższa bo ma zasilacz na dole. W sumie sam typ zainstalowanych rzeczy mamy bardzo podobny (tylko marki i design inny), więc jak coś to uderzaj na priv jakby