Wpis z mikrobloga

Zrobiono sekcję 35 pacjentów którzy umarli "nagle" w domu do 20 dni po zaszczepieniu. Z tych 35 odrzucono 10 osób (miały jakieś inne choroby przed śmiercią).

Wynik badań: 5 osób z 25 najprawdopodobniej umarły z powodu uszkodzeń serca po szczepieniu. Te 5 osób zmarły do tygodnia po szczepieniu.

A to są tylko zgony w domu. A co z tymi co umarli nagle poza domem? Można się tylko domyślać.


Pan Campbell omawia to badanie:

#koronawirus #covid19 #ciekawostki #medycyna #zdrowie #kardiologia #kardiolog #serce
hansschrodinger - Zrobiono sekcję 35 pacjentów którzy umarli "nagle" w domu do 20 dni...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: o to ta pani od literatury co wysyłałeś poprzednio. Ja już ją podważałem, nie cofajmy się do tematów które przerabialiśmy.

A może ty napisz gdzie campbell nie ma racji, zamiast dajesz mi jakieś linki jeden za drugim, a każdy warty jeszcze mniej niż poprzedni.

To może chociaż jakiś dorobek naukowy tej pani pokaż, bo ja nic nie widze ciekawego.
  • Odpowiedz
@Grooveer: ale co to znaczy, że jest na pewno naukowcem. Pokaż jakiś jej dorobek naukowy, jakiś życiorys czy coś co potwierdzało by, że możesz mieć racje, bo narazie to jest jakaś nieznana pani, a o campbellu chociaż wiadomo.

Także znajdziesz coś? Bo ja nic o niej nie widze, także albo odpada jako twój argument, albo pokażesz coś co udowodni, kim ona jest. Jeżeli jest tak poważana w swojej branży, że
  • Odpowiedz
@Grooveer: to co, pokażesz coś o niej, czy znikniesz jak zwykle?

Dodatkowo, oglądałem ten jej filmik o campbellu i jeżeli ona argumentuje to wyliczając teorie spiskowe i mówiąc zdania, że naukowcy nie oszukują w takich sprawach itp, co już jest kpina bo setki teori spiskowych okazały się prawdą, tak samo jak manipulacje naukowców, żeby uzyskać fundusze. Bystra jak zięba... i te żarty ''ale ja głupia astralijka''. Słabiutkie te twóje źródło
  • Odpowiedz
@Grooveer: no właśnie groverek tak też myślałem. To jest właśnie jedyny link który znalazłem... Tylko pierwsze co, to wygląda słabo wiarygodnie ten profil w dodatku też możesz sam sobie taki zrobić logując się przez email, także to nic nie znaczy.

Dodatkowo zobacz dlaczego, w spisie większość jest tytułowana jako doktor, a ona tylko jako MISS?
Orlenc - @Grooveer: no właśnie groverek tak też myślałem. To jest właśnie jedyny link...

źródło: comment_1670695725CEQZnTTs9QMPpXTpJkgC8K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Orlenc typie szukasz dziury w całym a zajmij się argumentami na jej filmach w stronę Campbella. Koleś jest skompromitowany i wyjaśniony całkowicie.
  • Odpowiedz
@Grooveer: w tym momencie dla mnie to ona jest skompromitowana, bo nawet o niej legitnego źródła w sieci nie ma, a nawet na mnie głupiego wykopka znajdzie w googlu jak wiesz o co zapytać.

To co wysłałeś to w sumie jedyne źródło jej istnienia, a w dodatku każdy może zrobić tam sobie profil, więc to jak branie za pewnik wszystkiego z wikipedi gdzie ludzie moderują treści...

Słabo groover, slabo

I
  • Odpowiedz
@Orlenc dobrze dalej sobie słuchaj tego pajaca Campbella i wal sobie konia do niego jak "ujawnia kłamstwa covidowe" xD Na szczęście nikt poważny nie weźmie tego świra na serio więc te jego "rewelacje" będą tylko szanowane wśród szurów i foliarzy.
  • Odpowiedz
@Grooveer: i jesteśmy na miejscu, prosisz grooveerka o legitne źródło do tej pani, a on odwraca kota ogonem, hopa fikołek i ta da, nie chcesz to nie wierz xD

A nie lepiej wysłać jakieś legitne źródło, i chociaż raz pokazać klase?
  • Odpowiedz
@Grooveer: ja kłamca i manipulator? odpowiedziałem na każde z twoich pytań, bez wymówek...

To ty nie chcesz mi wysłać źródła pani doktor, jak zwykle robiąc fikołka.
  • Odpowiedz