Wpis z mikrobloga

Powodzenia z baterią.


@Anthermil: oj tak, znam fanboja samsunga który łyka flagowce jak poj$bany i niby jest potężna moc ale chłopina co parę godzin musi sobie go ładować, co kto lubi ale dla mnie to jest absolutna dyskwalifikacja
  • Odpowiedz
@B0SAK: Wspaniała gównoburza. Prawda jest taka, że na rynku jest Apple, Samsung i daleko za nimi jakieś chińskie wynalazki. Ja kiedyś żonglowałem flagowcami mniej więcej raz do roku (Sony, HTC, LG, Samsung) i S8+ sprawił, że w końcu miałem telefon dłużej niż 2 lata. Teraz mam S20+ już niemalże 2,5 roku i poza tym, że oczywiście mógłby mieć Snapdragona to jest zajebisty i jeszcze przez myśl mi nie przyszło zmieniać,
  • Odpowiedz
Dziękuje wszystkim androidziarzom którzy pokazują jak to mają wywalone na te wojenki bo system obroni się sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) utwierdziliście mnie w przekonaniu że jesteście jak właściciele BMW
  • Odpowiedz
telefon do tysiaka powinien być jak ktoś szanuje pieniądze, reszta to owce co w----------ą kasę w błoto co parę lat.


@UczesanyPedryl: tysiaka to mnie kosztował Sony Ericsson W850i w 2007 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telewizory też kiedyś nie kosztowały 12k, po prostu kogo nie stać ten nie kupuje, są tańsze modele. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
ja p------ę czy dla was debile istnieje tylko Apple i Samsung? XD Nie ma żadnych innych firm? xD
Tak subiektywnie to w mojej opinii to są akurat jedne z najgorszych marek. Gorsze jest tylko Huaweii.
  • Odpowiedz
Ja po 10 latach abstynencji właśnie wracam do iPhone, już od 2 lat tęskniłem za po prostu działającym telefonem, ale nie było mnie stać za bardzo, teraz z żona wzięliśmy po iPhone 14 i pierwsze wrażenie oszałamiające. No ale rozumiem, ze człowiek lubi i dąży do zmian, do zobaczenia za jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bardak:

@dziczyznaa: Bo androidy to najczęściej się tną ale ajfoniarzom, którzy ostatniego androida to chyba w 2012 widzieli


No nie do końca.. Mam służbowego A50 i prywatnego wcześniej X i teraz 13 mini. Jakbym miał na tym służbowym robić coś więcej niż odbierać i udostępnić sobie hotspota to bym go chyba wyrzucił przez okno.. A to nie jest android z 2012 ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
No to brawo, porównujesz telefon ze średnio-niskiej półki do sprzętu z najwyższej. Do tego chyba tam jest z dwa lata różnicy między jednym a drugim.Porównanie godne typowego polskiego użytkownika Iphonu. Przejdzie ze szrota i wielce błyszczy.
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: tysiaka to mnie kosztował Sony Ericsson W850i w 2007 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telewizory też kiedyś nie kosztowały 12k, po prostu kogo nie stać ten nie kupuje, są tańsze modele. (σ ͜ʖσ)


@radziuxd: To tak samo można o srajfonach powiedzieć, akurat TV to nietrafiony przykład bo są i TV za 12k ale technologia tak
  • Odpowiedz