Wpis z mikrobloga

@Bozar86: Taka myśl mi się nasunęła: Prymarchowie drugiego i jedenastego legionu musieli zostać "zlikwidowani" za o wiele mniejsze przewinienie niż próba podbicia Imperium Ludzkości i skąpania go w chaosie. Mimo to Imperator uznał, że należy się powstrzymywać przy spuszczaniu #!$%@? Horusowi, zamiast uznać że jest nieudanym projektem numer 3. Przecież ostatecznie był w stanie rozwalić Horusa z palcem w swojej złotej dupie, a jednak miał jakieś skrupuły, których jednak nie miał
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Trudno sobie wyobrazić coś gorszego, co jednocześnie mogło przejść bez echa, niż oblężenie Świętej Terry, a jako że nie znamy z książek trzech oblężeń, to założyłem, że przewinienia tych dwóch Prymrchów były jednak mniejsze.

Nie jestem wielkim znawcą lore, ale to nie było tak, że Imperator na widok śmierci Ollaniusa Piusa pokazał dopiero na co go stać, robiąc z Horusa kaszankę?
  • Odpowiedz
Trudno sobie wyobrazić coś gorszego, co jednocześnie mogło przejść bez echa, niż oblężenie Świętej Terry, a jako że nie znamy z książek trzech oblężeń, to założyłem, że przewinienia tych dwóch Prymrchów były jednak mniejsze.


@Default_Wykop_User: Według Dorna, to co zrobili II i XI było gorsze od HH.

Nie jestem wielkim znawcą lore, ale to nie było tak, że Imperator na widok śmierci Ollaniusa Piusa pokazał dopiero na co go stać, robiąc
  • Odpowiedz