Wpis z mikrobloga

@MrErbeen: bo sprawni cenzorzy kasują komentarze na YT, więc Wykop to najlepsza platforma żeby porozmawiać o dumnych reprezentantach Polski w trzecim świecie.
Użyłem tylko jednego tagu więc trochę dziwi mnie Twoje pytanie, bo chyba śledzisz poczynania naszych gwiazdorów. Pozwól, że też o coś zapytam. Czy Tobie nie przeszkadza takie bezsensowne narażanie dziecka? To jest ta wolność i raj? Gościa nie stać na klapki i mimo tego, że ma kask dla dziecka
@MrErbeen: Część ludzi oglądała kanał raport z państwa środka jak to był jeszcze normalny ziomeczek, który cośtam handlował w chinach. Pojechał np. do yiwu, pokazał największą hurtownię świata, troche żarcia chińskiego pokazywał. Innym razem wycieczka w góry chińskie. Miało to ręce i nogi. Dodatkowo w żadnym wypadku nie bazował na YT, to był tylko dodatek. Potem się wyprowadził do kamboraju i już de facto jest tylko wóda, papierochy, kąkęt, utrzymanka (sam
@RyugaHideki: Może to taka taktyka?Tam nie ma pińcet plus,a dziecko to obciążenie.Wiem że chiny niby daleko ale mentalnie blisko,info z googla :Ludobójstwo dziewczynek to praktyka haniebna. Choć prawnie zakazana, dopuszczana jest w poszczególnych kręgach kulturowych, nie tylko Chin. Naukowcy, działacze praw człowieka oraz dziennikarze szacują, że w Chińskiej Republice Ludowej, „zaginęło” od 30 do nawet 60 milionów dziewczynek.