Wpis z mikrobloga

OK, pewnie takich recenzji było od #!$%@? ale napiszę swoją. Z perspektywy kogoś kto siedział na androidowych budżetach, zmiana jednak jest konkretna.
Przez ostatnie 8 lat miałem łącznie 2 telefony XD jakieś lg i następnie redmi note 8 pro.
Oba fajne ale no cudów nie można było się po nich spodziewać, w lg bateria była jakaś porazka. Redmi? Całkiem udane jak na swoją cenę i możliwości.

Jak wyglada przesiadka na flagowca kogoś kto nigdy nie miał styczności z japkosystemem? Ano nie łatwo XD
Przesiadka na zupełnie inny ekosystem nie jest taka do końca bez bólu bo różnią się detalami i zachowaniami które miałem wyuczone przez lata. Tu inaczej się cofa tu inaczej przewija, do przyzwyczajenia się i poznania wszyskich funkcji.
Co do samego telefonu to przeskok jest ogromny, czuć ze mamy solidny sprzęt bez kompromisów.
Przyjemność z przeglądania wykopu który się nie zacina, czy zwyczajnie płynne działanie telefonu to coś czego potrzebowałem XD
Ekran na mocny plus, zasięg właściwe podobny. Na pewno dźwięk na plus.
Aparat rewelacja, chociaż nie jestem żadnym fotografem.

Wizualnie swieci się to jak psu jajca XD bez etui nie używaj bo się porysuje, albo wypadnie z ręki bo jest zwyczajnie śliski. Ale to chyba domena większości obecnych telefonów. Dobrze leży w dłoni, ale ja mam duże łapy.
Ogunie daję sobie czas na oswojenie się z tym telefonem, jest spoko, chociaż uważam ze nie jest wart tej ceny.

#iphone #android #telefony
picasssss1 - OK, pewnie takich recenzji było od #!$%@? ale napiszę swoją. Z perspekty...

źródło: comment_1670612045iqnhPljuwzrba7jVXK2U9m.jpg

Pobierz
  • 5