Wpis z mikrobloga

Mirki nówka za 3300zł z dwoma padami, wersja z napędem, ładowarką od sony i pudełko Forbidden West to ok cena jak na obecne standardy? Zależy mi na takim setupie, no poza Horizonem ale i tak chciałem ograć ten tytuł kiedyś
#ps5
  • 23
@Ziutek_Grabaz: Chcesz mi powiedzieć, ze koszt produkcji i dystrybucji konsoli nie zmienił sie w ogóle od dnia premiery? Dobra logika ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo drożeje, energia drożeje, wszystko drożeje z wyjątkiem konsoli sony :D
@Ziutek_Grabaz: Napisałeś w 1 poscie, ze cena konsoli to 2299, czyli niezmienna od dnia premiery a teraz twierdzisz, ze tego nie zrobiłeś. Jeszcze zarzucasz mi błędy logiczne i brak czytania ze zrozumieniem.
@Zakakaikane to nie jest teoria tylko fakt podany przez producenta. W teori to nie jest warte wiecej niz 1k. Nie kupisz, wlasnie takie zestawy tworzone przez oszustów, #!$%@? i złodzieji. I przez zjebow kupujących po kilkanaście sztuk żeby sprzedać drozej.
@Ziutek_Grabaz: okej, produkujesz się i czepiasz słówek a rzeczywistość to zupełnie co innego jeśli chcesz mieć ps5 u siebie w domu. Wartość mnie gówno obchodzi jako konsumenta. Koszt produkcji ajfona to pewnie kilka procent ceny sklepowej i co w związku z tym?