Wpis z mikrobloga

@frems: Ja kupowałem ze SklepOpon.com na Allegro. Jak masz smarta (to jest darmowa dostawa) a ceny mają czasami niższe niż na ich stronie. Tylko niezależnie czy kupujesz bezpośrednio u nich lub na allegro potrafi być obsuwa w terminie dostawy.
Oponeo przeważnie ma jedne z najwyższych cen.

Ogólnie najpierw wybierz sobie kilka modeli którymi jesteś zainteresowany a potem patrz na Ceneo i Allegro gdzie najtaniej.
@frems: tylko allegro z filtrem rocznikowym i tam dane firmy które mają najtaniej dany model. Wychodzi czasami znacznie taniej niż popularne strony oponiarskie.
Smart przyzwyczaił do tego że nie płaci za wysyłkę, ale przy oponach akurat trzeba uważać bo sporo firm ma płatną przesyłkę i mimo że cena za opone jest najniższa to z wysyłką wychodzi drożej niż 5 innych ofert, więc przy oponach sortuje się po cena z dostawą, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WatchYourBack: zależy na jakich oponach. Jak jest dot biezacy to nie ma jakiejś wielkiej promki. Ale jak są już rok starsze to różnica jest spora. Natomiast dla przeciętnego Kowalskiego, który nie poszuka różnica jest spora. W zeszłym roku kupiłem dla rodziców Toyo, to szukałem wszedzie i zaoszczędziłem jakies 400 zl.