Wpis z mikrobloga

Osoby biorące udział w tej akcji organizowanej przez użytkownika @polska5ever są nie dość, że tchórzami to jeszcze niepełnosprawni intelektualnie.

1. Co wy sobie wyobrażacie, że posłowie przejmą się waszym łkaniem? No, już widzę jak się przerażą tym żałosnym i prymitywnym wysrywem - z pewnością takiego stracha im napędzicie, że się posrają... ze śmiechu. Taki Kaczyński w ogóle nie czyta e-maili wysyłanych na jego skrzynkę bo ma od tego swoich klakierów. Podobnie z innymi. Niby tego robić nie wolno, ale oni mają to w dupsku tak samo jak i was. Jestem pewien, że nawet nie zobaczą tych wiadomości, a jeśli nawet to je z miejsca skasują.

2. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że takie masowe maile będą uznane za spam - departament zajmujący się szeroko rozumianą obsługą informatyczną Sejmu zablokuje te wiadomości. Z resztą taka lawina maili będzie z miejsca oznaczona jako rzeczony wcześniej spam więc możecie sobie wysyłać i miliard wiadomości - gówno to da.

3. Wasz protest jest wart mniej niż zeszłoroczny śnieg. Aby cokolwiek osiągnąć musielibyście zrobić akcję w stylu górników albo rolników - palić opony i napier...ć się z policją, tj. agresywnie pokazać swoje niezadowolenie - ale przecież wy jesteście bandą tchórzy i rurkowców przez co nie jesteście zdolni do takich działań. Wie o tym władza dlatego robi co chce i ma was gdzieś! Oczywiście możecie wyrażać swój sprzeciw i ja nic do tego nie mam, ale popatrzcie - czy protesty kobiet coś dały? Nie. Nic nie dały. PiS-owcy do dziś leczą zajady ze śmiechu z tej żałosnej akcji.

4. Jedyną skuteczną formą protestu będzie udział w wyborach i oddanie głosu na partie opozycyjne dla PiS-u. Niczego więcej nie zrobicie. Przewrotu nie zorganizujecie bo bądźmy szczerzy - za tępi na to jesteście + ABW by was wszystkich spiskowców pozamykało po dwóch dniach knowań xD

To wszystko w temacie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#bekazpodludzi #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 21