Wpis z mikrobloga

Osoby biorące udział w tej akcji organizowanej przez użytkownika @polska5ever są nie dość, że tchórzami to jeszcze niepełnosprawni intelektualnie.

1. Co wy sobie wyobrażacie, że posłowie przejmą się waszym łkaniem? No, już widzę jak się przerażą tym żałosnym i prymitywnym wysrywem - z pewnością takiego stracha im napędzicie, że się posrają... ze śmiechu. Taki Kaczyński w ogóle nie czyta e-maili wysyłanych na jego skrzynkę bo ma od tego swoich klakierów. Podobnie z innymi. Niby tego robić nie wolno, ale oni mają to w dupsku tak samo jak i was. Jestem pewien, że nawet nie zobaczą tych wiadomości, a jeśli nawet to je z miejsca skasują.

2. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że takie masowe maile będą uznane za spam - departament zajmujący się szeroko rozumianą obsługą informatyczną Sejmu zablokuje te wiadomości. Z resztą taka lawina maili będzie z miejsca oznaczona jako rzeczony wcześniej spam więc możecie sobie wysyłać i miliard wiadomości - gówno to da.

3. Wasz protest jest wart mniej niż zeszłoroczny śnieg. Aby cokolwiek osiągnąć musielibyście zrobić akcję w stylu górników albo rolników - palić opony i napier...ć się z policją, tj. agresywnie pokazać swoje niezadowolenie - ale przecież wy jesteście bandą tchórzy i rurkowców przez co nie jesteście zdolni do takich działań. Wie o tym władza dlatego robi co chce i ma was gdzieś! Oczywiście możecie wyrażać swój sprzeciw i ja nic do tego nie mam, ale popatrzcie - czy protesty kobiet coś dały? Nie. Nic nie dały. PiS-owcy do dziś leczą zajady ze śmiechu z tej żałosnej akcji.

4. Jedyną skuteczną formą protestu będzie udział w wyborach i oddanie głosu na partie opozycyjne dla PiS-u. Niczego więcej nie zrobicie. Przewrotu nie zorganizujecie bo bądźmy szczerzy - za tępi na to jesteście + ABW by was wszystkich spiskowców pozamykało po dwóch dniach knowań xD

To wszystko w temacie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#bekazpodludzi #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 21
@Polska5Ever: sęk w tym, że ta akcja jest kompletnie bez sensu. Tak jak napisałem w punkcie "4" - jedyną skuteczną formą protestu będzie udział w wyborach i oddanie głosu na partie opozycyjne dla PiS-u. Przewrotu nie zorganizujecie bo przecież nie macie poparcia wojska czy policji więc w razie czego was spacyfikują. Można by EWENTUALNIE zorganizować protest w "górniczym/rolniczym" stylu, ale wy macie za małe jajeczka by coś takiego zrobić.

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@datester: Piwniczaki w ramach buntu przed wyciaganiem ich z piwnic, beda strajkowac, ze swoich piwnicy, nic nowego xD @Polska5Ever: No zrobiliscie tyle na ile was stac, wyslaliscie email, co nastepne? Akcja 1 gwiazdka na google maps czy szkalowanie na tej smiesznej stronce gdzie sie kierowcow ocenia po rejestracji?
@COVID-21: Banda tchórzy i rurkowców. Poza tym protesty kobiet pokazały, że PiS nie boi się takich akcji. Mało tego, wykorzytuje je w swojej propagandzie i mobilizują swój elektorat.
@LordSidious: Właśnie takimi akcjami pokazujecie jak bardzo można mieć was w dupie - bo nie zrobicie niczego poważnego. Niczego. Wywołacie jedynie salwy śmiechu w kuluarach.
@karakanjaroslaw: jakiego złagodzenia? Nadal będziemy na was "polować" :D Żadnego złagodzenia nie ma! Ćwiczenia się odbędą a ludzie będą wzywani czy to się komuś podoba czy nie! Obywatele mają konstytucyjny obowiązek i mają się z niego wywiązać - jak nie, to niech zmieną prawo. Tyle w temacie.
Co wy sobie wyobrażacie, że posłowie przejmą się waszym łkaniem?


@datester: No z jakiegoś powodu się zmieniły teksty z "wysyłamy was na ćwiczenia" na "oj, sorki, jakiś błąd był".
Więc tak.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że takie masowe maile będą uznane za spam

Cóż, liczy się rozgłos akcji, który sam właśnie zwiększasz. Przed twoim wpisem nie trafiłem na informacje o tym, a teraz już wiem o tym.
@Wiesmin:

No z jakiegoś powodu się zmieniły teksty z "wysyłamy was na ćwiczenia" na "oj, sorki, jakiś błąd był".


Z pierwszej ręki wiem, że nic nie zostało odwołane.

Cóż, liczy się rozgłos akcji, który sam właśnie zwiększasz. Przed twoim wpisem nie trafiłem na informacje o tym, a teraz już wiem o tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I tak to niczego nie zmieni, przepis jest przepis.

Tak się
Z pierwszej ręki wiem, że nic nie zostało odwołane.


@datester: A ta "pierwsza ręka" to kto dokładnie?

I tak to niczego nie zmieni, przepis jest przepis.

Są przepisy i martwe przepisy. Samo istnienie prawa jeszcze niczego nie przesądza, a im większy sprzeciw ludzi tym większa szansa, że przepis się zmiein.

No, popatrz co było ze strajkiem kobiet - pokrzyczeli, powrzeszczeli i już po rewolucji a pis robi co chce.

Z jednego