Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: nie mentalność prawicy czy lewicy tylko po prostu mentalność bab


@jast: Jakich bab? Przecież ziemkiewicze i masa prawackich tuz leci z identyczną narracją. Przespałeś ostatnie dwa dni? Praktycznie do woja chcą pchać ludzi wszyscy, których te wojo nie dotyczy xD
@Kryspin013: kobiety w polityce to chyba nie był najlepszy pomysł xd


@NaczelnyWoody: ta, bo za pchanie w kamasze wcale nie odpowiadają mężczyźni, których jest więcej w sejmie xD

Przecież to nie jest kwestia, że ktoś jest babem tylko, że:
a) politycy mają w dupie życie osobiste dorosłych ludzi
b) sami sobie przegłosowali zabezpieczenie przed ćwiczeniami
c) ANI JEDNA osoba z głosujących się nie strzymała
c) to nie tylko żukowska leci
Kryspin013 - > @Kryspin013: kobiety w polityce to chyba nie był najlepszy pomysł xd
...

źródło: comment_1670578227wVEsYHEtAYcmu7IdlXRDLC.jpg

Pobierz
@Kryspin013: nie zmienia to faktu, że jak patrzę na kogoś kto wcześniej miał błyskawice na mordzie a dzisiaj popiera pobór to nóż się w kieszeni otwiera xD


@NaczelnyWoody: To prawda. Zasrani hipokryci. Podobnie z Lolnościowcami.

Z ciekawostek to tu masz np fundację która krzyczała, że szczepionka to zamordyzm o odbieranie wolności ale sami agitują publicznie wprost za przumusowym poborem wojskowym:
https://www.wykop.pl/link/6927115/fundacja-ad-arma-apeluje-o-przywrocenie-przymusowego-poboru-do-wojska/

Więc szczepionka "ojej ratunku, komuchy odbierają mi woność" ale
@Kryspin013: no a ja ci pisze że zdecydowana większość kobiet niezależnie od poglądów czy kraju zamieszkania będzie popierać pobór wojskowy dla facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego nie rozumiesz? Ty podajesz argument że nieeee bo faceci z prawej strony też tak myślą. A gdzie ja napisałem że jest inaczej? Jedno nie wyklucza drugiego. Ja nawet myślenie kobiet rozumiem. Chcą wierzyć że im więcej facetów w wojsku tym
@Kryspin013: no a ja ci pisze że zdecydowana większość kobiet niezależnie od poglądów czy kraju zamieszkania będzie popierać pobór wojskowy dla facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego nie rozumiesz?


@lorddonovan: że można to łatwo rozszerzyć na "zdecydowana większość ludzi których nie dotyczy służba będą za przymusową służbą". Przykładem niech będą posłowie sejmu.

Ty podajesz argument że nieeee bo faceci z prawej strony też tak myślą. A
@Kryspin013: oj Kryspuś Kryspuś :D ja nie przerzucam winy na kobiety, bo tu żadnej winy nie ma. Wskazuje, że takie mają poglądy ogólnie kobiety, bo to ty podałeś tezę że opinia polskiej lewicowej posłanki pokrywa się z opinią rosyjskiej influencerki. Napiszę więcej : kobiety od czasów I wś są i będą wykorzystywane do takich akcji, bo łatwiej wzbudzić w facecie poczucie wstydu gdy wytyka mu to kobieta. I to już wymyślili