Wpis z mikrobloga

@baetky: Aa okej to nie ty napisałeś.
Jednocześnie sam się przyczepiłeś do kryzysu humanitarnego, mimo że ja napisałem ogólnie kryzys. Więc jak nie chcesz ciebie się czepiano to sam się nie czepiaj.
Covid był największym kryzysem od 2 wojny światowej i humanitarnym i społecznym i ekonomicznym. Tak naprawdę to Covid zmienił zupełnie zasady gry i zakończył okres globalizacji i wolnego rynku jaki znamy. Teraz każdy rząd wchodzi z butami do
  • Odpowiedz
@lagi_mozgu: ale jak nie zaprzeczam jeśli chodzi o covidowy kryzys i skale bo to są fakty, a spadek globalnego GDP kazdy moze sprawdzić. Tylko w odpowiedzi na ekonomiczny dajesz artykuł, gdzie facet mowi o tym ile osób zmarło, a potem podajesz przewidywania z 2020 zamiast oprzeć się na najbardziej aktualnych danych, to wszystko
  • Odpowiedz
Za PO o tej porze skrobałem szyby w zalanym do pełna samochodzie, a potem jechałem do pracy. Dzisiaj skrobię szyby w chacie, żeby zobaczyć czy samochodu nie #!$%@?, a potem jadę do pracy autobusem. Fakty, nie opinia.


@BELM0ND0: Mam podobnie, kiedyś zawsze zatankowane do pełna auto. Co 2/3 tygodnie zalewałem zawsze pod korek.

A teraz #!$%@? do roboty rowerem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: ja przykręcam w domu ogrzewanie, bo ciepło zapewnia mi świadomość, że nasi politycy mają zapewnione zniżki na stacjach Orlenu na tankowanie służbowych samochodów z kierowcami, a sejmowa restauracja w cenach niższych niż w barach mlecznych, napełnia im brzuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: No fakt. Mam firmę, do biura jeżdzę tylko w poniedziałki, nie ogrzewam bo mnie nie stać, paliwo mnie kosztuje dwa razy więcej bo nie ma jak vatu odliczyć. Ale na szczeście jeszcze kilka miesięcy polskiego ładu i przejde na bezrobocie. Brawo PIS
  • Odpowiedz
a sejmowa restauracja w cenach niższych niż w barach mlecznych, napełnia im brzuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@justypl:

kiedys sie mowilo, ze narod je kawior rękami swoich reprezentantow, teraz wychodzi, ze robi tak tez z cieplymi obiadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za PO o tej porze


@BELM0ND0: PO, pis, agd, rtv; przed kamerami żrą się jak psy, a gdy światła zgasną to polewają sobie wzajemnie wódeczkę. Za peło o tej porze ludzie robili na gówno umowę i za gówno stawkę, dziś niewiele się zmieniło.
  • Odpowiedz