Wpis z mikrobloga

Co może być najgorsze dla przegrywa?
Otóż wezwanie do wojska, nie dość, że skarani przez życie, wykluczeni z życia, postacie tła, które to tylko mimowolnie mogą popatrzeć jak innym się wiedzie i korzystają z życia, a ich to wszystko omija, ale nie tylko to. Co te życie nam dało? a raczej co zabrało? cały dotychczas życiorys? Owszem tak, co? nie założysz rodziny, nie wiesz jak to jest się czuć kochanym? mieć różową która cię kocha, dzieci, dom? ahh skądże, jedynie co mogą tobie jeszcze zrobić, gdy już gorzej być nie może to wezwać do wojska, żeby twój marny byt skończył tą egzystencję gdzieś w okopach, zapomniany, jako mięso armatnie. Więc nawet takiego przegrywa da się jakoś jeszcze wykorzystać, żeby bardziej go upodlić, nawet gdy już się nie da.
A oni to co? oskarki wyjadą zagranicę? jednemu z drugim się upiecze, albo chociaż tamten będzie czuł się kochany przez kogoś i nie będzie zapomniany. Oby do tego nie doszło, ale to byłby najgorszy sceniariusz dla przegrywa, istne piekło na ziemi, kiedy to myślałeś sobie, że gorzej już być nie może, a jednak! Pójdziesz walczyć za te wszystkie p0lki i julki, za pięknych oskarków i za tych którzy rządzą twoim bytem w tym pięknym państwie zwanym Bolską.
#przegryw
#depresja #samotnosc #s----------e #blackpill
DamianeX1X - Co może być najgorsze dla przegrywa?
Otóż wezwanie do wojska, nie dość,...

źródło: comment_1670531378SO2dVChi29TGyiqvrYHzQd.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boisko19: jakby mu dalej chcieli dać D, to niech pokaże konto na wykopie. Przejrzy psycholog wpisy i z automatu będzie E, ehhh, może i kompromitacja cw*la, ale warto
  • Odpowiedz
@Boisko19: Tak, ale nie wiem jak temu zapobiec, 3 lata temu jak byłem na tej całej komisji to po zadaniu kilku pytań dali mi kategorię A, ja wtedy nawet nie wiedziałem o co chodzi, miałem mętlik w głowie. W sumie nie wiedziałem, że astma też się liczy.
  • Odpowiedz
@kacappylon: Totalne bujdy na resorach :) Są teraz sformowane dywizje z niepełnym stanem osobowym, który ma według doktryny zostać uzupełniony po ogłoszeniu mobilizacji przez rezerwę
  • Odpowiedz
@Rimbolo: no tak i? pamiętaj że aby jeden żołnierz mógł walczyć na froncie potrzeba 3-4 osoby w zaopatrzeniu, a wojska szturmowe będą się składać z żołnierzy zawodowych bo dawanie poborowemu dobrego nowego sprzętu do ręki to kiepski pomysł, szkoda sprzętu
  • Odpowiedz
@kacappylon: Chyba nie rozumiesz, że one nie mają stanu osobowego nawet na walkę na pierwszej linii i on ma zostać uzupełniony rezerwa, to naprawde nie jest fizyka kwantowa, tylko polska doktryna wojskowa, która nie odbiega od pomysłów pana Żukowa
  • Odpowiedz