Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Najbardziej to mnie bawi w tej inbie to, jak niektórzy uważają, że ekspresją lewicowych poglądów jest popieranie służby (w myśl zasady: to, co lubię to prawica, a to, czego nie lubię to lewica). Niby z jakiej paki? xD

- jednym z podstawowych dogmatów lewicy jest przecież walka z seksizmem, jakim bez wątpienia jest dyskryminacja mężczyzn i ubieranie ich w mundury bez ich zgody
- antymilitaryzm to domena lewicy; przykładowo: podczas wojny w Wietnamie w USA obowiązywał przymusowy pobór do woja. Zgadnijcie, kto się mu sprzeciwiał. Hippisi - czyli to mityczne lewactwo
- przymusowy pobór to rodzaj niewolnictwa, a największymi przeciwnikami tego procederu są i były ruchy lewicowo-liberalne

Tak, zaraz ktoś poda mi przykłady lewicowców, którzy popierają pobór. Sęk w tym, że nie jest to dowód, iż wspieranie poboru jest cechą lewicową, a jedynie dowód na hipokryzję osób, które owy pogląd wygłaszają. I takich hipokrytów, którzy z jednej strony deklarują się jako lewicowcy, a z drugiej wygłaszają antylewicowe poglądy jak najbardziej należy krytykować.

Co z resztą ma miejsce. I tu przechodzimy do kolejnego ciekawego fenomenu socjologicznego jakim jest reakcja wykopowego prawactwa na działalność Pana Koroluka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dziś wyprodukowana zastała masa fikołków, będących efektem dysonansu naszych konserw. Nie mogli się nadziwić jakim cudem lewicowiec wygłasza lewicowe poglądy i wytyka innym wannabe lewakom ich obłudę. Dla chętnych wklejam ze dwa linki, żebyśmy się mogli wspólnie pośmiać: https://www.wykop.pl/wpis/69364853/w-ogole-beka-ze-koroluk-tyle-lat-lizal-rowa-lewicy/
https://www.wykop.pl/wpis/69367021/wielki-lewak-i-mentor-naszych-neuropkow-nagle-jak-/

I jeszcze ten argument: koroluk zawsze lizał rowa Lewicy, a teraz kiedy zaczęła mu się palić dupa to zaczął po nich jeździć
??? XD Ten gość dosłownie nagrał najdłuższy film w historii swojej działalności o tym dlaczego nie lubi Lewicy i to jeszcze zanim inba z poborem się zaczęła.

Na koniec zostawię was z ciekawą myślą: to już ponad półtora roku odkąd Pan Koroluk opuścił ten portal, a mimo to wciąż bije tu rekordy popularności. To jest najlepszy dowód na to, że ten gość to chodząca legenda, a prawaki jedyne co mogą z tym faktem zrobić, to wyprodukować se wpisa na mirko xD #neuropa #4konserwy #korolukmasakruje
Pobierz placebo - #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Najbardziej to mnie bawi w tej inbie to, jak...
źródło: comment_1670517246OR7z6NvZL65W2Z5N4FJtih.jpg
  • 8
niektórzy uważają, że ekspresją lewicowych poglądów jest popieranie służby (w myśl zasady: to, co lubię to prawica, a to, czego nie lubię to lewica)


@placebo_: myślę, że problem leży deko gdzie indziej. Niektórzy uważają, że trzeba popierać partię w 100% albo w 0%, nie ma nic pomiędzy. Prawa cześć wypoku też ma jakieś urojenie na poziomie neuropa=turbolewica=komuniści.

I im nie przetłumaczysz, że wybiera się partię na podstawie dopasowania do poglądów, a
@placebo_: Lewak manipuluje faktami, wybielając kolesiów - degeneratów? Stare znałem

Otóż w awangardzie ruchów przeciw wojnie w Wietnamie stały organizacje religijne, głównie stowarzyszenie Kwakrów, następnie Fellowship of Reconciliation (prezbiterianie i kościół episkopalny), Houses of Hospitality (rozproszone społeczności katolików w usa) oraz Southern Christian Leadership Conference (protestanci, głównie czarni).

To oni, jako pierwsi rozpoczęli praktyki omijania loteryjnego zaciągu. Przy pomocy klauzuli sumienia i pseudo misji katechizacyjnych, ok 100K młodych chłopaków wysłano na
antymilitaryzm to domena lewicy; przykładowo: podczas wojny w Wietnamie w USA


@placebo_: W USA. Lewica w Europie była bardzo mocno za obowiązkową służbą wojskową. Stalin stawiał na liczbę dywizji w polityce.