Wpis z mikrobloga

Po ostatniej parze na Tinderze nie wytrzymałem już i usunąłem tą cholerną aplikację, przez nią (aplikację) czułem sie cały czas strasznie #!$%@? bo z tyłu głowy wiedziałem że nikogo tu nie znajdę, byłem jak zabawka w sklepie pełnym roszczeniowych polek, tylko ja byłem zabawką z wadami produkcyjnymi której nikt nie chciał. Tinder to koszmar dla faceta brzydkiego, nie ciekawego,biednego, bez studiów i niskiego jak ja. A ja chciałem tylko znaleźć kogoś komu będziecie na mnie zależeć i od czasu do czasu przytuli i powoe że kocha mnie, o seksie bym nawet nie śmiał marzyć. I badoo też usunąłem bo od półtora miesiąca żadnej pary i sytuacja podobna jak na Tinderze.
#przegryw #tinder #badoo
Pobierz Robotnik_Czterobrygadowy - Po ostatniej parze na Tinderze nie wytrzymałem już i usuną...
źródło: comment_1670514810VSDce76DRmftZ0UDyzvLr8.jpg
  • 18
@Robotnik_Czterobrygadowy: który kolor chmurki to Ty a który tinderówka? Domyslalem się że Ty to niebieski..

Pokusze się o analizę..
Widać że piszesz z jakaś młodą dziewczyną której bliżej do dziecka, i ta się z tobą droczy. Dajcie Ci minkę z serduszkami że niee powie o sobie nic więcej, a na stwierdzenie że zawsze tak mało piszesz.. piszę ci "n" zamiast całe nie aby jeszcze bardziej się z tobą droczyć. Ot takie