Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Czemu kurs dolara tak spada, skoro w Polsce jest takie gówno, inflacja i glapa pije kapuczine zamiast coś robić? XD myślałem, że osiągnie 5 złotych i tam zostanie, ewentualnie powoli będzie rósł jeszcze, a tutaj już 4,45. Miałem 2k oszczędności w $ i specjalnie je tam trzymałem a teraz się zrobiła kompromitacja cwela, bo to tyle spadło XD urośnie to jeszcze? #pytanie #pieniadze #dolar #finanse #banki #zalesie #gielda
  • 19
  • Odpowiedz
skoro w Polsce jest takie gówno, inflacja i glapa pije kapuczine zamiast coś robić?


@Anon2139: w US mają problem jak w 2008 z nieruchomościami i zapaść się rozkręca
  • Odpowiedz
@Anon2139: Przecież wykopki to panikarze, na świecie są powolne przemiany a nie nagle, Glapcio ma więcej szczęścia niż rozumu ale aż takiego kryzysu to nie ma. Mi osobiście żyje się zajebiscie
  • Odpowiedz
@Androo @Anon2139 : Tak , tak - wykopowi eksperci xD Może nawet po 3.5PLN xD, zanim się zorientujecie w IQ kiedy zejdą tarczę a inflacja będzie miała wtedy swój szczyt, USD spokojnie przebije 5PLN.
  • Odpowiedz
@Moganus: dalej sprzedaj dolara, przecież z PISem jedziemy na 3.50! I to w roku wyborczym kiedy to socjal będzie rzucany z helikoptera każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz