Wpis z mikrobloga

Przecież ten wojskowy na sam koniec powiedział, ze odmowa udziału musi być czymś uzasadniona xD To jest zwykłe mydlenie oczu, najperw bredził, że można odmówić, a pożniej, że trzeba się odwołać i podać przyczynę.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@renkaboga: czytałem na forum sprzed kilku lat wpis gościa, który samotnie wychowywał dziecko i dostał wezwanie. Komisja wojskowa uznała, że nie jest to wyjątkowa sytuacja która usprawiedliwia uchylenie się od ćwiczeń, bo może wynająć niańkę
  • Odpowiedz
@renkaboga przecież stawić się musisz nawet z otwartym złamaniem xD jako że byłem zawodowym to dostaje wezwanie 2 razy w roku na dwutygodniowe ćwiczenia i ostatnim razem nie wypuścili ziomka co miał wielką banię na kolanie ledwo chodząc i stwierdzili, że może pełnić służbę dyżurną i sprzątać pokoje przez te dwa tygodnie xD nie wiem co musiałoby ci być, żeby zwolnili Cię z tych "ćwiczeń"
  • Odpowiedz
stwierdzili, że może pełnić służbę dyżurną i sprzątać pokoje przez te dwa tygodnie xD


@Matti28: to faktycznie bardzo podniosło jego gotowość bojową. Ja p------ę, widzę w MONie nadal wszelki rozsądek zostaje za bramą. xD
  • Odpowiedz