Wpis z mikrobloga

@Gilgamesz69: Ja pare razy dostałem kompletny cennik i zaproszenie do grupy na telegramie, gdzie szara myszka pokazywała wszystko. Jedna to była w ogóle zajebista - miała w ofercie abonament. Płacisz co miesiąc 600 zł i masz ileś tam spotkań, komplet fotek i choroby weneryczne gratis. Powinni je opodatkować, bo to co się tam dzieje, to jest dramat. Laski 19-21 lat i abonament na ruchańsko, a ojciec pwnie co miesiąc hajs przelewa
zupełnym przypadkiem dla większości samic "coś szalonego" i "nienudnego" = "coś czym będę się mogła pochwalić na insta i koleżankom dupy pękną z zadrości".


@BennyLava: to zabawne bo kiedys siedzialem obok takich szmul w knajpie i jedna obgadywala ze jakis typ ktorego widziala 3 raz zabral ja do mediolanu, jakies knajpy cos, ale chu***wo bo musiala chodzic sama bo typ caly czas pracowal , takze... :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArtoWski:
To fejki, gdy ma dojść do spotkania to przelewasz kasę blikiem na szwedzkie Trustly (połowa płatności przed spotkaniem, druga połowa niby miałaby być po spotkaniu), ze Szwecji te pieniądze w różnych kwotach trafiają na różne konta w Europie, potem są przelewane na kolejne konta i finalnie wypłacane po części w Polskich bankomatach blikiem po paru tygodniach. Zdjęcia są z opłaconych zagranicznych OnlyFans.
- masz parę na tinderze

- gość ci się podoba, planujesz się z nim przespać

- nagle ten gość proponuje ci 2k za seks

- teraz nie dość, że się z nim prześpisz, to jeszcze ci za to zapłaci

#!$%@? to wymyśliłeś opku xD


@Iliilllillilillili: No w sumie, patrząc na to z drugiej strony. Jakby facet chciał się przespać z kobieta, a ta kobieta jeszcze by była tak mila, ze zostawiłaby
nie spotkam się z nią. Nie interesują mnie takie damy


@marcin-kolecki: jakby miało do ruchańska jednak dojść to ja rozumiem tę korespondencję tak, że teraz chcesz ją puknąć testowo za free, a jak Ci się spodoba to sponsoring za 2k. Nie wiem czy też tak to rozumiesz ale chyba nie rozumie tego tak ta typiara