Wpis z mikrobloga

Beka z was sojowe łby xD
jeszcze parę miesięcy temu byliście tak bardzo skłonni do walki i żądni krwi, wiele razy latały tutaj nagrania/zdjęcia na których zabijani są Rosjanie, to sojak wykopie sprzed monitora odpowiadał że "wojna jest i nie ma czasu na moralność"
a teraz nagle zbroja obsrana i boicie sie 30 dniowych ćwiczeń? To jak wy chcieliście wojować z ruskimi skoro nawet podstawowych ćwiczeń się boicie XDD
jesteście żałośni i bardzo dobrze was zweryfikują te ćwiczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #ukraina
  • 8
@blen: No ja na przykład nie byłem skłonny do walki czy żądny krwi. Powiem więcej! Od początku darzyłem większym szacunkiem kacapów, którzy wyjechali z kraju przed wojną, czy mobilizacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blen: a ja bym se chętnie pojechał na taki 30 dniowy obóz, tylko niech mi zapłacą moją pensję. Poruszał bym się, schudł trochę odpoczął od tego wszystkiego. A chętnie bym sobie postrzelał z grota, fajna przygoda. No i najważniejsze, jakiemuś przegrywowi bym wora ukręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blen: to jeden z najlepszych tagów :D ale się #!$%@? w rurkach pieluchy wypełniły :D w dupę pójdziecie, a nie na szkolenie, ale co wam strachu napędzili - pięknie się patrzy na to. Jakieś incele, programiści 15k, pajace, obrońcy vegańskich receptur, homokomandosi, trole-podrzegacze, ja #!$%@?, marzenie, żeby was zabrali chociaż na tydzień do lasu zimą, umysły by wam się odmuliły, ale na wasze nieszczęście nic z tego nie będzie. Nikt nie